Ho me,e pat'e ?!


#61

Justin Trudeau ne hapat e Rames :sweat_smile:


#62

Vetem te Komandanti kane besim robt, po te shkruaj ty se nuk kam besim te organet ligjzbatuese thote!
Ku u katandis ai vend ncncnc😟


#63

po robt besimin me t’madh e kane te “STOP” e “FIKS FARE”, o zeqo.
Masanej shqipot jane allasoj milet. Rob pa byth dhe hallate
Ma kane fut thelle, thote robi te JOQ, me shkatarrun jeten po thuje anonim, te lutem!


#64

Nuk iken marazi thuaj…ne fillim foto e qeshur me Presidentin dhe Melanine…pastaj fjala mbreselenese ne UN…
Bari i Miut bo dermon ne te tilla raste depresioni se ilacet …aha


#65

Origjinen e biografise e ka prej Permeti. Ne Vuno ka rremin mirditore te dajave. :grinning:


#66

kapo ti heqim këta të 2 dhe të vëmë burrin e sllobodankës??


#67

Pse jo, pavarësisht se pleher, është 100 here më i mire se keta dy mutat


#68

Ho mo , po kte e lexut mo


#69

Ate letren tende ndaj Ilir Metes nuk e botoi ndonje gazete?


#70

Nuk ka shum rendesi, rendesi ka qe ata te prapa-skenes e lexuan, dhe e morren vesh se per ke binin kambanat.


#71

ja dhe fjala mbrese lense e zbatuseve te vetingut…o zot …o zot


#72

si tha :slight_smile:
ju te liq e ju sakate
amanet ju leme grate .


#73

si tha ai;
kohet do te jene te veshtira por me dashnine time dhe parate e tua do t’ia dalem mbane :slight_smile:


#74

s’keni faj, përderisa niveli juaj i intelegjencës prodhonte entuziazëm idiot për një foto protokolli
Kur Mbahet Asambleja e Përgjithshme e OKBsë me kryetarët e shteteve të gjithë botës, Presidenti i Perandorisë (SHBA) organizon një darkë mikpritjeje si i zoti i shtëpisë ku sipas protokollit çdo përfaqësues shteti hyn sipas radhës çdo 15 sekonda ku çifti presidencial i uron mirëseardhjen duke bërë dhe një foto e cila mbyllet zakonisht me fjalët ndër dhëmbë (150 herë): “Who’s next?” Kjo shpjegon dhe fotot e gjithë presidentëve amerikanë me lloj lloj lëngje groshash nga Afrika që White House i konsideron të papërshtatshëm apo dhe problematik në lidhje me respektimin e të drejtave të njeriut apo qëndrimin ndaj interesave amerikane).


#75

Edhe Gzim kulufi te kish qene perfaqsuesi i nje shteti Z. Trump do e kish bere foton, e kerko protokolli ne te tilla raste, who’s next.


#76

O kaposh, po kur Lulthimja, me paret e shqiptareve, kaloi oqeanin vetem per nje foto, nuk bere gam gam ti dhe soji yt, po na cate bythen duke e sjelle, sidomos ai kellufi Agroni, qe ndryshe nga ju te tjeret, duket se nuk arriti ta marre veten e ta ktheje dhimbjen ne force dhe nuk po duket me. Do t’i kete ndodhur ndonje goditje ne tru te shkretit, vertet ka menduar se me nje foto do fitonte PDhi.


#77

Jesus fucking Christ, mire qe s’ka lesh ne koke profesor Perparimi se do t’i kish hequr te gjitha nje e nga nje. Nga kane dale keta idiote mor zot? Kush I beri kandidate keta?


#78

Doni më per vettingun!?


#79

A mund te themi te gjithe ne kor: I LOVE YOU DONALD TRUMP!


#80

Eshte figure boterore.pasi vuri ne terezi punet e shqiperise I jep mend dunjase si Dulle Djegesi dikur .