Ilir Meta bëhet President


#144

Ilir Meta President , fundi i Rilindjes !


#145

Kjo per Rilindasit Pederaste , jo per Socialistet e vertete !

http://www.lapsi.al/ide/2017/04/28/socialist-ta-g-zoni-met-n-president#.WQOae_l97IU


#146

Po dje sikur the qe Meta president, nuk eshte dhe aq keq, apo duhet ta kem gabim Brado.


#147

Dhe ku e pe ti tani qe une thashe qe eshte keq ?


#148

Tek kjo i dashur , - Meta President, fundi i Rilindjes.


#149

Pjer , dhe une kam pire vere , por ti paske pire me shume , Ilir Meta president , fundi i Rilindjes do te thote , fundi i rilindjes dhe jo fundi i Metes.


#150

A ka mbete felliqesire qe keni nxjerre nga goja e qe nuk e keni lepire deri me sot?


#151

hahahahah, jo, jo eshte fundi i LSI-se. Ndoshta jo si parti, por ne strukturat qeverisese.


#152

Eshte nxi Koqo Kokedhima…eshte bo keq si Lulthimi…nga doli kaq i zoti ky i pari tha.


#153

Mundet i dashur por ngjarjet jane bo kaq interesante sa te qellosh ne 10-çe nuk e realizon dot, se aq shume filma po luhen aty.


#154

ke duhet te falenderojme per kete surprize?


#155

Sepse ky me te vertete eshte opsioni me i keq,eshte konsensual,por ne favor te 2 forcave te medha,ne interesin e tyre me te ngushte.


#156

turp e faqja zeze


#157

#158

pu pu pu - si bejne per meten mor aman - haj medet haj - t’bote vaki me hy meta ne qader kush i degjonte pastaj … shteti RA, RAMAIK … ca gallate


#159

se harrova tu jap naj lule si idrizi … :hibiscus: :hibiscus: :hibiscus: :hibiscus: :hibiscus: :hibiscus: :hibiscus: :hibiscus: … apo s’qenkan edhe si lule socialiste :slight_smile:


#160

ja se vijne amerikanet tani dhe i sjellin gjerat ne vend se nuk po ndihen gjekundi thote senatori

si do e kishte zerthy avokai N senatorin tone te nderuar


#161

Epo i Joti ta fut sidomos kur je beqir e se di.

Sakrifikuan 70 dite ne cader qe Meta te bohet President dhe LSI te futet pa opoziten ne zgjedhje… pasi u betua qe zgjedhje pa opoziten nuk ka…as ato portofolet qe ja u premtoji Meta dhe sua jep su bojne pershtypje per me teper Meta u mori edhe Presidentin plus posteve ministeriale.
Me qorra sbo Nona e prap jan tu u zon me njeri tjetrin per Meten eshte i mir apo eshte i keq per PeDin. Mjafton qe Meta ta shofi shtremet Ramen, apo ti kthej llafin Rames arrijne ne orgazem shqupistat…
Ti si thu si eshte Likja per PeDin i mir apo i keq…Ne se e di mos ja thuj Shqupistave se eshte sekret i modh.


#162

Likja ka pas qene i mir per PeDin por ku e pa se PeDi po bonte harakiri tha … jo vallaj keta kan lujt mendsh.


#163

Mir per Saukun e Zeni&Gita… por martesa PeDi LSI coji ne rrenimin e PeDit. Shif sa themeltar te degeve te PeDit u kthyen me LSI duke fillu nga Klement Balili, bosi i Ballkanit.

Po mir me nuk e pjesin veten kta lyfat se cer moren pas 70 ditesh ne cader? Selfin e Mones me Liken President per dhurate? Kta loqet humben edhe PResidentin qe mund te kishin mor… shkojne me menien qe Likja do ja fusi Rames nderkohe qe e kan mrena prej likes per 8 vjet… Vetem ne Albanie ndodhin kto gjona.