Imami që tronditi rrjetet sociale

Imam gomar me gjithe tufen e gomereve qe i shkojne nga mbrapa…
gruja duhet te behet e bukur e mos te mbaj era gjelle se ja dredhin ato fare burrash ne ate vend…te qelbur dhe te palar qe rrine duke kruajtur hundet dhe koqet tere diten …mezi kemi rregullu nje 5% me ane te emigracionit …duan te na lejne me arabi e turqi akoma… pff rrace e qelbet …

1 Like

Te dija se do te lexoja peshkun, s’so te kisha ngrene aq rende ne darke. Ewww…

1 Like

ç’pate zhardin, çte zuri qe ben hipokriten me keq se Pjer loqe shegerti nga fisi i lashte i Kareve qe turperohet nga emri i tij? Ti vjershes se Kareve prej Betoni i ke dhene pelqim e para. Apo nuk kishe ngrene buke kur i dhe pelqimin?

1 Like

Tori, qenke leshu pa duar sot vs moralistave😂

Duke pare qe tori eshte i barazlarguar si nga b… ashtu dhe nga p… mund te arrijme ne konkluzionin deduksionist te impotences seksuale.

1 Like

gjembi, çdonjera, si edhe ti vete, shef sipas b… dhe p… vet. E para un jam mashkull, pra shif edhe sipas b… dhe k… tim.

E dyta, ka rrokullisje poshte ne impotence, por ka edhe ngritje lart ne sublimim. Jo pa arsye un kam shkrujte ne lidhje me kete, dmth sipas b… dhe k… tim:

Ti je idiot i lindur edhe pse nuk te dhjes …te hap rruge( se une nuk merrem me te semur psikik qe zihen me gjithe forumin) ti nuk rrin pa henger mut …
Mos u ofendo se une ty nuk te fus as tek femnat , as tek meshkujt lol
pale kur bo si i mençem dhe i thu vetes bravo… lol me dhjet fare lol
TE LEXOVA NE NJE VEND QE S’KISHE BO GJO… ( NATYRISHT KUSH TA JEP TY AQ HAJDAR QE JE )
Po duret ku i ke tu thafshin deri ne rreze …te ishe qetesu pak …e ne te thoshim te lumshin duret lol

hajde gjize, kush do gjize italo-abaneze me dor t’djathte shegerti dhe themer t’majte shegertje ne Itali, hajde gjize antikomuniste pa ushkur!

Frojdi ka thone dhe …’’ Mos i shtypni instiktet njerzore se nga vetedija lind pavetedija ,lindin semundje nervore ,psikike …’’ ti i ke keto pasoja se te mungon lenda e pare …me dhymysesh shume lol

1 Like

Pra ti Tori qenke murg? Na trego dhe ne si i ndrydhni ju murgjit deshirat? Keshtu? https://www.youtube.com/watch?v=d7pioagkX5k

Keshtu:

1 Like

ose keshtu:

1 Like

dmth tiku vetëm ha pi dhe rri??:joy:

ha, pi, rri dhe mendoj per Megallo Shqiperine me president Muç Nanon!

bravo :clap:

ore,se ça bëhet mbas ndënjies! pastaj vjen megalli evropi me albën kryetarkë:kissing:

bravo i thone katunarteleskopit qe nxjerr te zotin nga balta!

bravo :clap:

pershendetje te gjithve,ne radhe te pare deshta me falenderu YLLI GURREN QE GARANTON TE GJITHE shqiptaret qe nuk jane musliman se nuk i prek njeri .Une personalisht kyt m…burrit e kisha fut ne burg per urrejtje fetare,