Kavaja merr të dielën pushim


#21

Po i lebetimi jone i dashur nuk gjeti dot as Trumpin qe bojte muuuu, jo mo te gjente se cfare po zien poshte fasades me ngjyra ylberi ne Shqipni


#22

qa ti besh, i duhet hap rruge budallait te cadres,
rama burre i vertete shteti…:


#23

Do shkonin shume me teper dylbere se cfare ishte ne gjendje te perballonte Kavaja. Kerkoi ndihme nga Elbasani, por prape nuk ja dilnin dot.


#24

Po, “prodhuesit e ndershem”, qe mbjellin ilegalisht droge, nen bekimin/autorizimin e qeverise.


#25

E gjete …po zien, po merret vendimi per azgjesimin e Shqupit si force anti-amerikane e anti-europiane.
Po ndodh… fitorje te tilla paci.


#26

Qysh 100.000 ?
Po kto vetem 25 veta jane ne çader, me fara luledilli e uje me shishe :smile:

Apo na kan rrejt :frowning:


#27

Ti Tironc se ke idene se sa alergjike jane amerikanet ndaj partive ish-komuniste. Shumezoje kete me 10 tani qe erdhi Trump.


#28

no comment


#29

Fillon Partizani vs Kuksi tashi.
Kjo po qi ja vlen


#30

Po me partite Islamike Fundamentaliste e anti-Amerikane si Shqupi si ndjehen amerikanet??? Mu me duket se dita dites Edvini eshte bere NJeriu Amerikan ne Tirane… ndoshta e kam kabim


#31

e forte do do jete partizani me kuksin, asaj qe nuk i dihet si do dali…po keto te tjerat diheshin


#32

ka pas rrefy ne nje interviste dicka bertolucci, rregjizori i te famshmes tango e fundit ne paris,
pengu mo i madh qe me mbet pasi me censurun filmin italianet ishte qe bashke me te drejten per mos xhiru per nje fare kohe ishte heqja e te drejtes qytetare per te votu per 5 vjet;
shqiptaret e kavajes nuk do ta harojne kete heqje te drejte qe tango e cadres basha berishe po ua ben.
oshte e lehte me u kercenu nje qytet i vogel si kavaja mos me votu, po tmeresisht e veshtire te bllokosh votimet per nje vend te tere me 18 qeshor, shqupi better know this


#33

Diktator…Erdogan …fashist…komunist…etj etj me te cuditshem se Rama nuk ka pare ndonjeher bota ! Po kshu eshte kur ritesh me peralla e kujton se shqiperia e 90’ e Ramiz Alise ishte diktature! Nejse shok,rrofte kapitalizmi! E ne kapitalizem ta fusin :v: !!


#34

Hajde shoke komuniste mbahuni tashi se ska lezet.
Liken jua boni President, nuk vijn gjith te mirat pernjiher.


#35

Fiqo, po ne zgjedhje a keni ndermend te futeni ndonjehere, se Fitorja me vote quhet Fitore? apo jo kurre dhe Edvini do rrije KM pa zgjedhje edhe 4 vjet???


#36

trampi është nacionalist! ç’lidhje keni ju të çetës së jeniçerëve me të? servilizmi të bën të zi,jevg!


#37

Ti mund te thuah dhe antimarsiane apo antipersiane, por duhet ti shtosh ca doza realizmi mllefit tend.


#38

Maksi, Njeriu i Washingtonit ne Tirane u be perfundimisht Edvini… ndoshta e keni pasur jo si synim…por ja arritet.
Kur u thoshe se Shqupi eshte Qamilist dhe i intereso me shume Kavaja me Shijakun se Berlini e Parisi nuk me besonit. Ja nashti… ore po cdo heqi Shqupi kto Zgjedhje…me mire te mos futet e te presi nja 2 vjet


#39

Shume shesh i bukur aty, do ishte mire qe kjo foto te futej ne ndonje kalendar te 2018, dhe ne sitet e turizmit.


#40

Obobobo me ta fut Kreshniku
:joy: