Kavaja merr të dielën pushim


#41

E dhjeu 5 Majin :frowning:


#42

ca mendon rroshi per kete?


#43

Ja tua sjell une buken me djath (pa domate mo) sot se jeni te merzit, kaqe gjo e bojm per shoket :slight_smile:

Ja si bohet sparkata ne moshe te shtyre, perseri e perseri e perseri


#44

Po Amerika po ju qit jashte loje keto thone do mbroje Amerika. Te Shqupi e di dhe bufi qe vepron dora sllavo-ruse. Per politiken perendimore Berisha eshte i papranueshem anymore.


#45

Ke te besojme mo amani. Na paska dale nji bide e re tashi:


#46

nuk janë këta metroseksualët e ramës për këtë punë! bën gabimin më të madh që i shmanget përplasjes me çetën! do të kishtë mbështetje të madhe në qoftë se populli do lihej i lirë të lante hesapet me këlyshin e serbisë! 80-90 % e popullit është kundër destabilizimit të vendit. kështu që çeta do shihej negativisht nga pothuajse të gjithë. mua më duket se ramës i duhet çeta e saliut. beson dhe ka të drejtë,se zhdukja nga skena politike e çetës ,do të bënte që edhe ps-ja të kishte fatin e saj pas një farë kohe.


#47

Po pse mendon ti se do e mbaje Amerika Ramen?
Ky i deshtuari spo e ben dot vettingun.
Ne na duhet dikush qe mund ta beje.
Do gjindet nji fatlum, ktij ju dhane te gjitha shancet por squllosi dot gjo :frowning:
Logjike e thjeshte apo jo?
Edhe Avokati N. e kupton


#48

Pashe pak Opinion e uturak Fevziut mbreme dhe z. Shehi si padashur e permblodhi shume sakte opinionin qe ka te pakten PD’ja per elektoratin: “Populli blihet qe c’ke me te!” tha fjale per fjale Shehi. Nga panelistet vetem Bojaxhiu e ngriti si shqetesim kete pikepamje te Shehit.
E pra shoke komuniste dhe demokrate ja se mbi c’fare platforme ngrihet politika e PD’se … nen supozimin se ky popull eshte idiot dhe blihet per dy lek.

Bojaxhiu ishte rob zoti … POR dukej si Marsian ne krahasim me plehrat e tjera qe kishte ftuar uturak Fevziu. Fatkeqesisht ky popull e ka te veshtire te kuptoje se duhet te votoje per Sfiden. I uroj fat edhe njehere Sfides!


#49

Zgjedhjet me 18 Qeshor mbaroj kjo gje… Kisha mendimin se mund te shtyheshin 4 jave. U fut su fut, PS drejt shumices kushtetuse.


#50

Pas terheqjes frikacake te Edvinit … Shqupi duhet te futet ne zgjedhje e te arrije fitore PUBLICITARE ndaj keq-qeverisjes se Rames. Pse mer Noriega eshte KY???


#51

Boo ça frikacaku, pastaj e terheq edhe mafja per hunde.


#52

Hajt me shnet tangat e zbythjes :smile:


#53

Po sigurisht, ndersa ju punoni qe ta keni mire me Berlinin dhe Parisin, per hir te pushtetit, ne shqupistat, punojme per te permiresuar jeten e qytetareve te Kavajes dhe Shijakut apo te cfaredo fshati apo qyteti shqiptar (qe duket si fshat ne krahasim me Berlinin ) qe ju intereson juve drejtuesve… te fshatit, qe mendoni se jeni lidera boteror dhe gjithe vemendja e botes, eshte te fshati juaj i drogarizuar.


#54

Po pse o Makso vetem para 4 vjetesh, Kavaja ishte e dyta pas Berlinit, a thu u prish kaq shpejt?
Sa punoni dhe ju shqupistat mor zot, 8 vjet ne administrate plus 4 vjet ne opozite vetem per kete popull mendoni dhe ky popull ja jep voten Rames per 100 mi lek. :rose:


#55

Po pse per Kavajen 70 dite ne cader Luli me Salen? :stuck_out_tongue:

Nejse, e turpshme kjo e Kavajes qe u torhoq Rama po per 18 qeshorin si do i behet halli?


#56

Maksi kur do futeni ne Zgjedhje…pas 1-2-3 vjetesh. Po pse me Edvin Frikacakun druani ju? Futuni sa me shpejt se Qytetaret ju duan Juve… Ene haxhi Qamili jeten e Shijaksave e Kavajsave donte me terezit nkohe tvet…bash si ju.
Qudi si ka qendru ne Pushtet ky Edvin Frikacaku kto 4 vjet, as 1 muj sduhet ta kishit lon.


#57

Per 18 Qershorin tash vlen precedenti i kavajes.


#58

C’do njeri ka te drejten e endrrave! mpuq udbash!


#59

Po mer po, 18 qershori …Precedenti i Kavajes…
Duhet te kesh shume lek me djeg cdo bashki ne Shqypni me 18 Qershor…ka lek per te djeg vetem ndonje Kavaj a Mamurras.


#60

Domethene nuk behen zgjedhjet me 18 qeshor kete po thua ti?

Nese i bihe 70 dite per Kavajen ne cader, beje matematiken sa i bie te rrish ne cader per gjithe Shqiperine… :stuck_out_tongue: