Kavaja merr të dielën pushim


#61

zgjedhjet do behen po me qeveri teknike.


#62

Qeveri teknike me Ramen kryeminister thua ti? Ashtu po, por data prape 18 qeshor eshte.


#63

Me ke je ti Fikret?


#64

o bo bo cun tirone ky medemek …ne felliqi.


#65

Rama ka 1000 te zeza por fatkeqesisht per Ameriken e BE eshte me i besuar dhe i pranueshem se krahu tjeter. S’po e lavderoj kallamin para lules por ne politiken e madhe PDja ka dale nga kanalet komunikuese. Pas dlajes se Rames, ambasadat e huaja u shprehen direkt ne mbeshtetje te palloshit gje qe tregon se e gjitha eshte diregjuar nga krahu perendimor. Se cfare levizje kane Berishovicet, Vucicet dhe Gruevski & co duhet pare dhe gjykuar sa thelle ka hyre ndikimi rus kunder zhvillimit shqiptar ne rajon.


#66

Po pse fatkeqesisht o Balzac? Ku eshte e mira e krahut tjeter qe na i paska ra ky fat i keq Amerikes dhe BE? Aman o burr ti e the vete … PD ka dale komplet nga binaret.
Ti japin Gjergjit ndonji dore thuaj …


#67

e ke permbledh shume bukur…
ska zgjedhje ne kavaje tha Basha, opaaa e dirigjoi direkt krahu perendimor zbythjen e rames.
me kete krahu perendimor ja dhjeu bashes se basha donte ti mbante zgjedhjet, dhe mbeshteti fuqishem ramen qe nuk do lejonte zgjedhje ne kavaje.

llogjikaaaaaaa llogjikaaaa c’u bere tu befsha :))


#68

hahahaha - nese kjo llogjika … bjeri 3 here nga Kina per te arritur ku je … te ben te ndihesh mire atehere s’kam c’them … allahu qoft me ty! :rose:


#69

Me Partizanin :frowning:


#70

vetem me kenge e me valle…


#71

Po sikur garon edhe nje kandidat i pavarur apo jo?


#72

Ja edhe kandidatet e "pavarur"


#73

Po ky pse u terhoq?Do e kishte kap bashkine edhe ndonje bast :slight_smile:


#74

:))
:))

si e hajne fasaden si marmalaten


#75

Nuk mund ti prishte pune Partise pra tha :smile:


#76

He mer kodosha…durut sa durut dhe i fituat zgjedhjet: :v: Hajde Urime kreyminstrit te ri Basha ne punen e tij te metejshme…

Blushi osht tu hap llafin qe Edvini ka per ta mor Lulthimin ne vend te Peleshit pas nja nje viti si shperblim per varrosjen elektorale perfundimtare te Pe-Dit…


#77

:sweat_smile:


#78

Ky fakt eshte shume domethenes, sepse rralle interesat e Euro-Amerikes, perputhen me ato te Shqiperise. Kjo tregon se kush i sakrifikon interesat e shqiptareve dhe kush jo dhe te gjithe e dime per cfare.


#79

Ububujaaa po vje qeverija Tektonike…


#80

Ai paska kap llotarine pra :slight_smile: