Kavaja merr të dielën pushim


#81

Politika asht shah!

  • Edvin Kristaqi
    Nje levizje taktike per te kriju pozicion. :slight_smile:

#82

E drejt. :v::v:

U harru ai ma i miri.


#83

Si bq u terhoq .


#84

Edhe antikomunist edhe me partizanin? :joy:


#85

Do e çlirojme edhe Partizanin :+1:


#86

Jane bere qesharak fare. Po prape jane ca te semure qe i duan dhe sikur ti therrin.


#87

kercet tallavaja te qadra per fitoren ne Kavaje … urime shoke antikomuniste! Tani sapo e kuptova qe kjo per juve ishte fitore!


#88

Ky komshiu erdhi sot me tabakane e re mbi koke prej shiut.
Ky po na shkaterron Partine Socjaliste me tha. I ka bere gjilperen dhe Gramozit :frowning:

Futu futu ihere ne çader i thashe se u qulle, e bisedojm shtruar me vone at muhabet.


#89

Ky eshte vetem fillimi.


#90

ky ishte me i veshtiri per tu heq, na u desh grupi i valleve te Pogradecit per kte :))


#91

a thua edhe ne 18 qershor do terhiqet Edvin Kristaqi vetem qe te qetesoheni juve … :rose:


#92

me lot,me lot


#93

Uroji mer Shoket per fitoren…Qeloz.
Kjo qe zbythja e vogel e me 18 Qershor Rama ja dorezon Pushtetin ne tavoline, tek Qadra po bohet gati Qeveria e Qunit te Sheqers…
Tani qe u shpernda Parlamenti nuk ka mo Qeveri Teknike…direkt PD ne Pushtet me na i qerru ene kta te Berlinit e Washingtonit njehere e Mire.
Orbani mjafton e tepron. Fitore…Fitore


#94

Mbase nuk do terhiqet, por do na duhet te bejme zgjedhje pas 6 muajsh, qe ai nuk do i konsideroj humbje, por terheqje per arsye taktike :wink:


#95

Basha: Javën tjetër protestë masive në bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’
20:19, 05/05/2017
Opozita do të organizojë javën tjetër një tjetër protestë masive.

Këtë gjë e bëri të ditur kreu i PD-së, Lulzim Basha i cili duke folur në ‘çadrën e lirisë’ u shpreh se pas fitores së parë në Kavajë, opozita do të mbajë një marshim masiv në bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’. :v:


#96

Faleminderit Komandant ! :v:
http://www.syri.net/politike/62171/terheqja-e-rames-nga-kavaja-ja-cfare-shkruan-sali-berisha/


#97

Kto nderkombtaret, po e çmontojn si me lezet rregjimin. Zbythu içik ktu i thojn Ktij, zbythu içik atje, edhe pak,
Kur ta mori vesh Ky se si u bo, aha

ama mjeshtra jane per ksi punesh, ske çi thu :frowning:


#98

Ca me ju than o Makso - Ju prift e mbara … si thote amerikoni kjo eshte goditje e larget … veshtire me u realizu


#99

esnafe jane amerikont per ksi punesh…
fjaln e mire e gishtin n’soom po ja bojn, qe lala 10 gishta


#100

Kshu thoshin edhe gjermanet kur terhiqeshin gjate L2B.
Lvizje taktike-thoshin​:grinning::grinning::grinning: