Kriza vijon si një telenovelë


#41

Akoma nuk e ke kuptuar qe Vetingun do e votoje Qeveria e Re ?
Akoma nuk e ke kuptuar qe per Vetingun ne e bejme Afganistan ?
Akoma nuk e ke kuptuar qe Vetingu votohet vetem me firmen e Sali Berishes ?
Kaq nuk kupton a derezi ? Po ke nje jete qe komenton me mua ktu ne Peshk dhe nuk mesove ?
:joy:


#42

Aleko, mos kalo nga Kavaja te Drielen… ka per te pas orgjira dylberesh…ose po kalove merr kameren me vete…du ta shof ristanin me nickun e xhelit me buzkuq.
Qeveriu Ra, Cuni Xhelalilt e kerrusi Gjigandin.

Edhe Josephina na doli Pisqolle e Ndryshkur e Gjigandit Aleko… vetem dylberet kan mbetur bashke.


#43

Per gjithe dashnoret e PD, tashma vlen shprehja qe thuhet rendom ne kshu rastesh;“ishte bukur per aq sa zgjati!”


#44

shif si thote. pertej oqeanit thote… dmth qe do jene prishur per pune pazaresh me ato te kolumbise


#45

Luli ka Pasaporte Holandeze , nuk ka vize :joy:


#46

E flliqen fare😀,


#47

mire mire qetesohu, se si thua ti do te behet. pra me e mira. Rrofte sali berisha!


#48

Në të kundërt zgjidhje me pasoja do jetë edhe Kavaja ditën e dielë me mbi 100 mijë demonstrues, të cilët do thyejnë kutitë e votimit e ku me pas ambasadorët do mblidhen si para 20 viteve.

…shume falemnders shoku Rama qe i dhe mundesine shqiptareve te korigjojne gabimet e bera ne 91’ :smile:


#49

hahahahahah, do ti bojme kutite prej celiku, por kujdes ruani byckat!


#50

…vellazen qendrestar mos haroni te merni flamujt dhe portrete e presidentit TRUMP :v:


#51

Kur Edvini pushtoji zemren e Josephines dhe e ktheu ne pisqolle te ndryshkur, zemra e Melanise do te rrahe shpejt prane tij. Prisni Melanine kur te perkrahe Edvinin per Vetingun:clap:


#52

Po cfare qendrastar zeza. Lulushi sot kerkoj qeveri teknike me Ramen Kryeminister. Deri dje thoshte nuk hy ne zgjedhje me kryetarfikantin dhe hajde ne cader dhe jep dorheqjen. Sdi robi i thjeshte cte besoj. :cry:


#54

Sa shpejt rriten edhe keta kopilat e socialisteve mer jahu, per 4 vjet behen specialista … juve te tjeret jeni ba gjysha edhe hala me nji pal mend.


#55

Kopilat e Socialisteve, Kaqi, Ristani, Nick Xheli, Shano e Nipcja i Hysniut drejtojne e frymezojne Qadren … prandaj E kuqja do fitoje:v:


#56

FLOA😄
C’bere keshtu moj rini
Ne duar Te kujt e le at shqipni
Populli :grimacing:


#57

Ja nje lajm qe te mbush me gezim dhe optimizem!

http://www.gazetadita.al/basketbolli-i-femrave-flamurtari-shpallet-kampion-i-shqiperise/

Perpara ne fitore te tjera :v::v::v:!
Le te kete inat Bradi sa te doje, ne bllokada nuk na ndalon!


#58

Bravo flamurtari e paskan mare ne dore pjeshkat situaten atje, ne korçaret te skenderbeut u merzitem duke dale kampion ç’do vit, u bene nja gjasht here rrjesht me duket.:grinning:


#59

Po nuk keni faj ju jo, qe kur ju ka marr ay qe tregton ate pijen qe ju ben me.krah, nuk mbaheni me!


#60

Ja edhe ky nje lajm i mire nga shqp, pasi i ben te gjithe me krahe ay, jo vetem ne te skenderbeut,( jo Ay ), Ay ka tregtimin e kanabisit.


#61

_Shpresa sonte mbetet Donald Lu. Në të kundërt zgjidhje me pasoja do jetë edhe Kavaja ditën e dielë me mbi 100 mijë demonstrues, të cilët do thyejnë kutitë e votimit e ku me pas ambasadorët do mblidhen si para 20 viteve.

Kavaja duke perfshire edhe bebet e porsalindura ka gjithsej 20 mije banore qish do Te mblidhen 100 mije protestues ?