Kriza vijon si një telenovelë


#62

Edhe kalin e Skenderbeut e ben me krah :joy::joy::joy:.
Naten Zeqo dhe takohemi ne Shqiperine e lire :v::v::v:


#63

Prit mo dale ku vete, mos e fik kompjuterin😀


#64

Hahahahaha se sado e hiqja prizen…
Urno!


#65

ok naten​:grinning::v:


#66

Naten naten se po shkoj te nderoj Bradin te çadra sonte :wink:


#67

Ate do ta shikojme me 7 maj,


#68

si taktika te luftes partizane me duken keto mua o Zeqo.strategjia e Leninit :te mos marrem pjese ne zgjedhjet farse te burgjezise, te shkaterrojme republiken e vjeter e mbi germadhat e saj te ndertojme republiken e re .


#69

Got it, pikerisht kete do bejme.


#70

narkotrafikanteve u duhet pergjigjur me te njejeten monedhe, ndryshe hap krahun.


#71

e shef qe juve e doni hashashin per vete … e pranove me ne fund


#72

Sigurisht qe e duam per vete, shife si kane zene rradhen ambasadoret per tufat e €£¥$


#73

ne ua mesuam juve lazaratin.


#74

ndersa te bertiturat e bashes, si taktikat e sforcuara propagandistike e mobilizuese ne disa filma te kinostudios e kenge festivalesh me cilesi te ulet, para '90


#75

s’qenka petrit stefa trainer? :stuck_out_tongue:


#76

“Ne jemi gati, - tha Basha sot, - dhe stacioni ynë më i rëndësishëm në këtë betejë finale, përballja e parë, është dita e diel në kryeqytetin e lirisë, në kryeqytetin e demokracisë, në Kavajë!

Nga Kavaja, le të përhapet lajmi i mirë kudo se republika e vjetër, se fasada e republikës së vjetër është një tigër letre, një grusht pushtetarësh të korruptuar. Nga Kavaja ditën e diel le t’i mundësojmë çdo shqiptari dhe miku të huaj, dashamirës dhe kundërshtarë të republikës së re, le ta dinë se më 7 maj, republika e vjetër rrëzohet në Kavajë. :v:

kemi s’kemi
ne Kavaje do vemi…


#77

Republika e Vjeter rrezohet ne Kavaje, thote edhe ideologu i Lulthimit, Nipcja i Hysniut…ne Kavaje te perdoren akte dhune …thote.
Kush mbi Ke eshte pyetja apo do e bojne me konge …nje here njoni i her tjetri:middle_finger:


#78

eh populli i shkrete, te gjitha rasteve u Ka kenduar. sot ngjova, ktu posht shpis sime: me vaj, pa vaj preshin n’sum do e hajm


#79

“Tiger prej letre” e quante dikur Enver Hoxha imperializmin amerikan, ndersa sot mbas 35 vitesh eshte djali i tij i vogel ilegal Luli qe po ja huazon shprehjet duke quajtur “tiger prej letre” qeverine legjitime te Shqiperise. A thua Luli te na behet si Enveri? “beme baba te te ngjaj” - thote nje shprehje populllore.


#80

Nikollë Lesi: Në Kavajë do të dalë tym i zi

Sërish nga Presidenca doli “tymi i zi” por pas “tymit të zi” të Kavajës mund të ketë zgjidhje në presidencë.Nga Kavaja do vijë zgjidhja finale. Nëse dështon lideri i opozitës nga mungesa e protestuesve në Kavajë dhe forca e tyre, nëse vijnë, mbetet që Edi Rama të mos ketë kohë ta takojë liderin e opozitës. Nëse ndodh që Kavaja do jetë fitore e opozitës, të hënën Kryeministri pranon paktin e kërkuar nga opozita.

Kavaja vendos të dielën, edhe fatin e 18 qershorit.


#81

Nikolle Lesit i doli i her tymi i zi tek gazeta Koha Jone nga falangat e Cunit te Sheqeres dhe tek tymi i zi i ka ngel ora.
Mos del tym i zi nga ndonje oxhak tjeter i dylberave te Shqupit ne Kavaje …ohohoho… :fist: