Ksamili e gjen veten me shkelmin në fyt


#61

Fajin e keni ju emigrantet qe hani kaq shume dhe bllokoni tubacionet! Ja dhe nje arsye tjeter si emigrantet deshtake po e shkaterrojne Shqiperine!


#62

(stone build rooms qeparo) booking


#63

Visit Albania! Nje virgjereshe e lyer me mut.


#64

Edhe naften turistet e 10ne o gjembi, fiks per sezon turizmi ne jug? ncncnc Ne cfare skajesh te frikshme te inteligjences i coni justifikimet kur duhet te sulmohen shqiptaret e kur duhet te mbrohen te huajt.


#65

Ne çfarë skajesh të errëta të servilizmit duhet të jesh të justifikosh çdo paaftësi të shqiptarëve me komplote?


#66

me keq se servila, po llum e ndyresi, jeni ju qe kur dilni ne opozite shani shqiptaret me keq se serbet e kur jeni ne pushtet mbroni cdo krim, e qe doni te beni gjynafqarin andej duke shpifur per kete vend, vetem qe t’u dukeni mjaftueshem mjerane robve andej e qe te ngjallni keqardhje per ndonje kore meshire me shume. Une nje ane mbaj gjithe jeten, kushdo qe te vije ne pushtet: anen e logjikes e anen e vendit prej ku jam.


#67

Vendi yt ka organe te sigurise publike? Apo ti shikon grekun duke shperthyer tubacionet pastaj vjen ne ppu shan shqiptaret ne emigracion? Pse ti, meqe i njeh, nuk i denoncon autoret e krimit ne fjale?


#68

Vallaj me kete fjalor qe perdorni…Eshte fare e thjeshte, kur nuk iu pelqen sherbimi turistik ne Shqiperi mos ikni o njerez. Bejini jashte shtetit pushimet e ne rregull jeni. U bene boze keto ankesat per turizmin…vere per vere.


#69

C’lidhje ka siguria publike. Siguri publike ka dhe franca, anglia e amerika e prape po ua vrasin robt sikur po korrin presh ne mes te rruges, po u rrafshojne kulla binjake, jo me dy tuba. Apo thuaj kur vjen puna per te share shqiperine nuk ka rendesi logjika. Mjafton te shahet. Pse nuk shihni secili vendet tuaja, atje ku u keni zene deren robve duke ua dhjere ne te sistemet e sigurise ne kufi, ne shendetesi e ne cdo gje tjeter, e te rrini rehat?


#70

Dmth pse nuk na lini rehat te bejme edhe me teper mut*.

*Nese do, e quajme edhe kaviar, ose shkabe, ose salben, ose lebetit, por pikerisht ngurrimi per t’i thene mutit mut eshte definicioni i kitschit dhe tallavase.


#71

ahahaha :smile:


#72

Udbash a ke ardh me gjete nuse Shqiptare qe krruhesh e do me ra nsye? Ne se je Berat Buzhala, per Mongoloideet si ty kena vetem DHI e Dele.

Karaibe mer Karaibe eshte po mos u merrni me UDbashet Koqevare…as me opozitaret 2 leksh skipetar.


#73

Karaibe …


#74

Ja kto dite ne karaibet Shqiptare vipat Me Shkullak e Frangaj, i aprovojne plazhet Shqiptare pavaresisht ndonje aksidenti si ne ket gji…Femra e milionere te rinj Shqiptare…buzeperveshurit na morrshin te keqen. DATA…31 Korrik 2017…


#75

shperthimet e mutit ne Ksamil kane prapavije terroriste njesoj si sulmet e 11 shtatorit. Policia dhe shteti i zene ne befasi nuk ka c’te beje ne kete rast.
Kjo eshte llogjike racionale. Eshte njesoj si te thuash qe 2+2=4. Dhe nuk ka burre nene te hedhe poshte matematiken!

flm shkabe! flm qe ekziston!


#76

nuk ka burre nene te hedhe poshte matematiken!

Llogaritjen e perqindjes e mbulon matematika apo fizika?


#77

jam i sigurt se shkaba mendon se llogaritja e perqindjes ndryshon ne Amerike. Shkaba, si evropian krenar, e llogarit sipas menyres evropiane


#78

muti por mut I memedheut ama.mut bio me i embel se mjalta .


#79

Po he se bombe mooti ra ne nje gji te vogel nuk ra bomba atomike qe te sillte deme ta pakthyeshme.
Ndotja u zhduk per 2 dite , peshqit ne det u kernaqen se per ta nuke eshte helm de…po cti bejme pshqve pa uje qe kundermojne nga ngazellimi shqiptar deshtues faktorizues. Mezi presin lajmin e rradhes te keq per Vatanin se keshtu plotesohen si njerez. Ymer Ymer


#80

Shkabe, ti e di qe une kam respekt per ty, se ca gjojna i thua mire, e ca keq, e ca me tendenc, desha me te pyet, ministria e Turizmit, ministria e Mjedisit, dhe ministria e Mbrojtjes, (se ka te drejte dhe kjo e fundit), a u interesuan per shkaktarin, per ate pronarin e punimeve (te tenderit) qe po ben pushimet ne Dubai. Se ne fakt eshte puna e tyre ta gjejne se ku eshte ai, mirpo kete informacion po jua jap une gratis, dhe i thuaj Palloshit, te vej me shume kontrroll tek ata qe fitojne tenderat, a te keqen.