Kush e helmoi peshkun?

Ty o zoteri ta kane thon shum persona qi je njeri i vezhguar nga segmentet e inteligjences. Por tyve nuk te mbushet menia. Kujtohu kujtohu pse gjithomone ka gjoja si rradhe sa here qi do me kalu ti kufirin, apo te refunxohet nji dokument kshu kot pa lidhje.

ne fakt komenti i pare ose i dyte i yti ka qene dicka qe kishte te bente me peshkun, ngjashem me Gonin. mos beni naivin.

sa per ceshtjet e vullnetariatit, nuk ju perkasin juve.

1 Like

ha ha o loqe ne forme katrore, ha ha ha o gono jom loqe i djathte pranej me kon inot loqet e majte, ha ha o gono pune shqiposh o gono ha ha, jo si ti o gono ha ha dhe si une ha ha o katroro qe jena amerikone ha ha dhe na kane inot shqipot ha ha ha.

hahaha o square sa jane shtuar Tor-eadoret. Nuk bejne naivin por na dijne te gjithe si naive meqe kane mesuar Torizmin.

1 Like

Facebook-u.

Brenda gjysem ore nga komenti qenkan rreshtuar te gjithe. :joy: Nuk do e kisha besuar po mos e shikoja vete.

ja dhe denglat prej naivi.

2 Likes

Clirojini emocionet e shtypura!

Ta dhashe “like”-n per ate pjesen me te cilen isha dakord, megjthese nuk e kuptova pse t’i dhashe “liket” keta te dy qe t’i dhane te ky postimi :slight_smile: Peshku pa uje eshte, halli eshte se na ka mbetur dhe uji pa peshq.

Hej, keto lloj njerzish jane po aq te parashikueshem sa ai xhaxhoja me prostat qe futet ne Irish bar dhe e kthen krrikllen e birres me fund. E vetmja gje qe une nuk kisha parashikuar ishte qe pasi te hanin grepin, keta do te vazhdonin te hanin edhe filispanjen… LOL

Ia fute pordhes Shkabe. Nuk kam ndonje simpati per Bredharakun. Po te kishe nja dy pare mend, e kishe kuptuar nga ato pak gjera qe kam shkruar ketu qe kam bindje te ndryshme prej tij.

ha ha o gono, ha ha o katroro, kta vullnetaret shqipo nuk jan si ne qe jemi kurva amerikone te Lidhjes bes a besë me pagese ha ha ktu, e ha ha atje!

ha ha o katroro loqe e djathte, gjith kto muaj ke ndenjur fshehur mbas ferre mor bir duke prit rastin per tu hedhur ne sulm kunder loqes se majte?

Ishte teleskopi ai qe tu hodh ne fyt, po mos ki merak se ai me te gjithe kishte probleme ketu ne peshk, ishte nje variant i lehte i shkabes.
Mos i merr kaq shume seriozisht keto grindje…ne blog jemi dhe jo ne OKB. :wink:
Grindje dhe sharje do kete gjithmone, po mu deri tani nuk me eshte prish gjiza.:coffee::coffee::coffee: Ishte dikur njefare Olsi ketu…se cante koken fare…

2 Likes

ndryshe nga ai opinionisti denglaxhi, ne qofshi entitete te ndara, ti i ke p@rdhe pasiv-agresive.

Nuk ia kam futur hic. Eshte 100% e sigurt e verifikuar qe je ti, qe te “dialogjet” e pamenduar mire mes te dyve lol

Prandaj dhe ty s’te ndahet zemra nga peshku dhe krijon qindra identete te reja sa here te perzene dhe prape e sjell koken ketu - deri ne denimin tjeter te rradhes. lol pz ncnc

Nuk duhet te jete aq keq sa thuhet; te pakten ne krahasim me portale te tjera shqiptare ku moderimi i komenteve eshte joekzistent. Te ankohesh per moderimin nderkohe qe komentet sulmuese, gjuha e urretjes, etj., etj., shpesh kalojne pa u vene re nga moderatoret apo adminet eshte pa logjike. Nese do te permiresohej dicka mbase duhet filluar me me shume moderim qe te evitohet pikerisht atmosfera toksike.

Nuk e di nese komentuesit e ndane akoma mendjen se kush fshihet pas pseudonimit Katror. Ne fillim isha dikush i quajtur Hurbinek, pastaj dikush tjeter, tani jam Goni nderkohe qe ky me pseudonim vanivini qe ne fakt qenka dikush i quajtur Shkaba thote qe une jam Arbani qe ne te vertete eshte Lejleku… LOL Nga ana tjeter shoh se qenkeni i vetmi blog shqiptar qe paskeni te bashkangjitur edhe dosjet e who’s who prapa pseudonimeve!!! Kjo verteton edhe njehere faktin qe ju loqet neokomuniste vdisni pak per dosje dhe njecike spiunllek mes njeri tjetrit. Me siguri kur te hyj heren tjeter ketu ne PPU nuk do jem askush me pak se Donald Trump dora vete. Hahahaha.

qenkemi Katror, mos e shih veten si te huaj.

1 Like

Mire me peqen sensi yt i humorit. Me njerezit qe kane humor gjithmone mund te gjesh nje menyre per ta bere muhabetin te kendshem. Nga ana tjeter kjo shkon edhe me trendin e dites Je suis Charlie etc qe mua me pelqen pa mase se me kujton kohet e vjetra kur te gjithe ishim Mic Sokola, i gjithe populli ishte ushtar apo kufitar sipas rastit, bile me kujtohet qe njehere ishim te gjithe Shkurte Pal Vata. Po te gjithe, burra e gra. Hajde mos u bej transgender pastaj e mos ia fut vehtes. Te fala. Je suis Katror.