Lajme të habitshme!

I doli fjala Lulit, u shkarkua dhe Hakiu i Cakos !
si presion i opozites :stuck_out_tongue_winking_eye:

http://24-ore.com/?p=141109

Ku eshte habia qe shkruan kaq bukur si poeteshe?

Hera pare dhe hera dyte jane moter e vlla.

image

1 Like

u habiva dy here: Kushokjo&Kushokjo

Kam dhe une ca foto me VIPa po mua s’ma var njeri.

1 Like

Po ti nxirri njehere.

Nuk dua t’i prish lumturine Alketes, prandaj s’i postoj.

Po kur s’i nxjerr si pret te ta varin?

As Perendia nuk e con para drejtesise Kaptinmodhin e tranvestites…ja kshu

4 dite per te lindur nje lucifer
http://www.panorama.com.al/shokon-ish-missi-shqiptar-lindja-e-vajzes-zgjati-4-dite-franca-u-godit-nga/

Qyqa…po ky de Basseville jeton ne lidhje treshe. Po ate tjetren e ka lene shtatzene?:grinning:

Jo sepse asaj nuk i pelqejne meshkujt por eshte jetike per Misin Shqiptar se i krijon stabilitet emocional. Kalamoni shkret ska dash me dal ne ket bote jarane…kush merret me kto Femra Kare ne Shpi 24 ore ne dite ka thone i shkreti

Jo po te guxoje zoti Trump ta sjelli qenin ne Pogradec se ja terezisin mire…

Ja c’te ben PD-ja, s’ju rrihet pa pare gjak ne rruge :smile:.

Te njejten gje qe bente Rama nga vitet 2000. Dilnin robte me cifte rrugeve te pastronin qytetin. 2000 leke per kafshe sikur e kishte.

Po sa lire mortadella andej nga Poradeci, duket qe jane ne gjendje. Kishin morr ne qafe ene qenin e Amerikonit qe e kish rrit si kalamonin e vet, pale sa e shishme do kete qene mortadella Poradecare qe as qeni amerikon i hazdisur nuk i kishte rezistuar dot.

Shpresova mos ishte ndonje miss tjeter, but no, ti je abonu tek kjo tipja, na mungonte ky updatim.
Risku fotografit.

1 Like

Cte them une… kjo bo lajm te habitshme… nejse do kerkoj ndonje mis tjeter per ty se duhet variacion.

1 Like

Vendim i gabuar ne vendin e gabuar
http://www.panorama.com.al/po-kryente-nevojat-personale-prane-kabines-elektrike-vdes-qytetari-ne-durres/

Po cer emigracioni ne Gjermani a Zvicer. 18 vjet burg, e ka bo gruan e dyte per spital disa here, se linte te dilte nga shtepia e te socializohej e me pas e vret me te gjithe motren e vet fakiren. Jo Gjermani por Marsi ndoshta i sjell paqe femrave shqiptare.
http://www.syri.net/kronike/124874/kosovari-qe-vrau-gruan-shqiptare-almen-vrau-edhe-motren-e-saj-elden/