Lajme të habitshme!

Ju ftoj të lini këtu lidhje nga lajme që ju habisin (për arsye të ndryshme), nga mediat shqiptare apo ato në botë. Lajme shumë interesante, lajme që ju duken qesharake, gabime në lajme apo fake news.

Nje derr “qe buzeqesh” i kenaqur ka bere xhiron e mediave boterore. Sokrati vazhdon vuan.

140 posts were merged into an existing topic: Diskutim i lirë - shtator 2017

Test, test, 1,2,3, Maria ben kafe. Prova.

Qenka hapur tema prape. Postimet e vjetra ku jane? Ne mezi i germonim ato lajmet e cuditshme.

Njesoj si me Dullen.Ne Tepelene fillojne pikturimin e afreskeve per Ramen ne shkolla publike

image

2 Likes

ke me e pa po s’shkoi edvin kristaqi vete,me kove e me furce t’u e fshi. masanej do perlasje furcen pertoke ,e do t’u thoje; - dhe lejini kto budallalleqe tani !

Nuk e ve ne dyshim. Por harrove dhe fjaline tjeter qe do t’ju thote: une s’jam Nr. 2 por Nr. 1!

:slight_smile: me pelqen dhe Rama s’ka te drejte t’u thote njerezve cfare te bejne a mos bejne (pervecse si shef ne pune qeverie). Nr. 2 simbolizon bashkimin e te majteve & djathteve kete vit dhe qe per merite i dha leadership-in Rames.

Rama sportisti me nr. 2, s’eshte larg emrave te medhenj NBA players ne aftesine t’i bashkoje njerezit, duke apolitizuar njefare menyre politizimin e skajshem te jetes shqiptare…

ndersa kesaj arushes Blendo, nuk i buzeqeshi fati qe te ishte duke u mbytur, se do ta shpetonin. -e vrava se me fyu rende , tha…

1 Like

Paska shkuar ketej shkaba qe nuk po duket me!!

Shkabes i beri Gjembi bashkim familjar , e ke ne Detroit :stuck_out_tongue:

po cfare te keqe keni pare nga Sorosi mor amon :wink:

sigurisht, nuk perbejne me habi masakrat ne amerike. as ketu te habite nuk i gjen lajmet.
Po bejne gara myslimanet me republikanet pushke-dashes, se kush vret me shume amerikane. myslimanet jane dukshem mbrapa