Leter Presidentit Ilir Metaj

Leter tjeter ?

jo i nderuar

Manjolaaaa, faqja jote kjo moj vajze, qenke kompjuteriste e zonja, te kam zili.

http://www.panorama.com.al/rrefimi-i-edi-rames-une-provokatori-i-diteve-te-para-te-krijimit-te-pd/

megjithmen

I gjati paska qene disident! Te tjere jane e te tjere marrin meritat! Turp!

i gjati, ka hallin e pareve, tii qan hallin e statusit :laughing:

Pjer lutju Gjembit ta heqi ket leter se te demton imazhin dhe te perfshin ne afera korruptive me Hajdutin e Floririt te Kerrabes. Po lutju si duhet e jo me shishe vere bullgare.

Patrioto kur ta arrestojne meten ke per ta pare si ka per ta ndryshu pllaken shoku p.

bjerini-bjerini, se i bini bukur, letra ndaj Presidentit, ka nje domethonie te madhe,

Ky ka mbijetu Merhumin e jo KaptinModhin…le qe ky i eshte servilosur edhe ish peshqeve Leshelista, njeri i demtuar perfundimisht e ska VQ ta shpetoje. VEQ Gjembi mund ta nxjerre nga ky batak por ajo bo TE VESHTIREN dhe me shishe vere Bullgare nuk leshon pe. Sigurisht super pjeshke ajo e budallaqe nuk eshte.

1 Like

le nom przotin http://www.ibtimes.co.uk/fart-attack-plane-makes-emergency-landing-after-passenger-refuses-stop-breaking-wind-flight-1662146

1 Like

ca thon qi do e haj

jooo, mos e haj ai tjetri qe ka kap qiellin,

Vetëm se jeni ende në të 20-at tuaja, kjo s’do të thotë se mund të pini alkool pa masë, të flini 4 orë gjumë e më pas të pretendoni se faturat e “mëkateve” s’do të përkthehen ca vite më vonë në lëkurën tuaj. Askush s’e do këtë, prandaj bëni mirë ta shmangni. E kemi fjalën për rudhat, të cilat po, pjesërisht mund të filloni të parandaloni edhe pse jeni ende në të 20-at.

1- Gjej produkte të fytyrës (pudër, krem, hidratues etj) me formulë të përshtatshme me llojin e lëkurës.

2- Mos thyej rregullin themelor të kujdesit të lëkurës. Pavarësisht se çfarë ndodh, se sa e lodhur je apo se në çfarë ore vjen në shtëpi, mos harro të largosh make up-in nga fytyra.

3- Mos e tepro me produktet kundër rrudhave

4- Bëj herë pas here maska rigjeneruese.

5- Përdor krem për sytë. Lodhja shfaqet e gjitha tek to!

6- Konsumo ushqime të pasura me antioksidantë, fruta, fruta të thata, peshk, manaferra etj.

7- Pi shumë ujë.

8- Mbrohu nga dielli me anë të kremrave me faktorë të lartë mbrojteje.

9- Fli gjumë. Shprehja “Gjumi i bukurisë” nuk ekziston kot.

10 - Nese do luash ndonje film me Marlon, mos harro ta lyesh me gjalp.

me gusta muço

Sipas te gjitha informacioneve qe kam , teper te sigurta, Ilir Metaj akoma nuk e ka marre letren.

qe do te thote se ne shqiperi, edhe pas 100 e ca vjetesh pavarsi, nuk ka shtet,
te bukur shtet qe keni ngritur brado,
punonjes te shtetit, qe ia fusin presidentit, kryeministrit, vaj medet seç heq ai shtet, ai popull

1 Like