Leter Presidentit Ilir Metaj

kjo kopja qe kam une e ka dhe fleten e korrigjimeve. falemnderit.

Si ka mundesi, kaq shume paskan punuar nen toke :grin: kompjuteristet profesioniste. Pa ma ço ne posten ketu, vetem fleten e korrigjimeve, kopie-paste.

me vjen keq, s’kam kohe te merrem me copy/paste

3 Likes

Po nje faqe eshte e dashur, pune gjysem minuti

ca do te arrish me kete gje? te me harxhosh kohen. plus qe nuk po shkruaj nga kompjuteri por nga telefoni. mbase ndonje here tjeter

Mire e dashur, me kete dua te vertetoj se kaq te zellshem qenkan privatet per t’ia sjell klientit çdo gje 100% te sigurte, sipas autorit :grin: se gabimet ortografike e dashur i kapa pas botimit, dhe u detyrova ti shtyp ne format A4 dhe bera 1 mij fleta, aq sa kopje VQ kisha bere, per t’ia vendosur ne funt te librit.
Si duket nuk i ke ndjekur me vemendje tregimet e mia, ku flas edhe per kete problem :laughing:

s’po kuptohemi Pjer. a e di ca eshte skanimi?

Skanimin e di shum mire, por mos u tall me plakun te lutem.

1 Like

te me ndjeni po shokun sokrat e njoh vetem shkreserisht,tha. :stuck_out_tongue:

mundet, mundet por ne jemi tjashme

Pjer, ti nuk po arrin te kuptosh ate qe ta kane thene disa ketu. Qe VQ eshte skanuar sepse eshte me e lehte per t’u shitur permes 2 sekondave shkarkim ne internet sesa te presesh te te vije libri me poste.
Kushton dhe me lire dhe nuk rrezikon te digjet apo laget, te griset apo zhubroset ose te humbase.
Ai qe e ka bere i pari, do e kete shitur online per shume me pak se $6 a $7 qe kerkon dhoma e librit qe shet kopjen fizike te librit. Nejse, ti e ke thene dhe vete qe nuk e bere per t’u pasuruar

Se u be muhabeti terkuze e s’morem vesh: Ja dergove letren more? C’te tha si pergjigje? Po ti c’i the pastaj?

3 Likes

Elektronikisht ia dergova, por nuk e di a u realizua mire apo jo. Ti si kompjuterist, mund t’ia dergosh edhe nje here, dhe po pate kohe, dergoua dhe noi gazete, flm.

Kjo eshte e vertete i dashur. Si libri i pare nuk pretendoja fitim, por thjesht nxjerrjen e kostove, mirpo as kjo nuk u realizua :grinning: po nejse kam fituar nga ane te tjera.

Djema, jam ne merak per Alekon, se kish rene ne dashuri me Palloshin, a dini gjo nga bohet.

na u bone si atdheu i dashtun, kur tkemi na can trapin, kur na ikn na mer malli

1 Like

Pjer, per cfare po peshkon tani prape? E kalove 150 komentet, kaq sikur do apo jo?

E dashur, nuk kam hallin e numrit te komenteve, se sa ky debat me Alekon, e nxjerr zbuluar ate, e nxjerr klluf politik. Nje here ketu para ca muajve, kur po diskutoja me nje komentator nga Italia (qe tani nuk e shoh me), ra muhabeti i krahasimit ndermjet Buall Mavrise dhe Palloshit, e ai mbronte idene se Palloshi eshte me i zi, me i poshter se Buall Mavria, mirpo une e kundershtova me nje argument, se; Buall Mavria te vriste naten e e qante diten, ndersa Palloshi te pakten nuk te vret. Eshte vertet i poshter, por te pakten nuk te vret kur e kritikon apo kundershton. Tani e dashur, ai komentatori i italise, i ngeli vertete hatri, por nuk u sul si i harbuar, siç u sul Aleko me akuza qe jane te huaja per mua.
Imagjino e dashur, kur te kritikon apo etiketon nje militant i PD, pastaj nje i PS, e me vone edhe i LSI, çfar tregon kjo. Kjo gje tregon se ti je ne rruge te drejte.
Mirpo a e kupton Aleko me shoke kete.

po lene mer alekon se è njofim qysh nkoh tprodhes qii so trap. apo don shoqni ?

Po mire more Pier, ja po e marim te mireqene qe une ta kundershtova letren tende qibare i ndezur nga dashuria per palloshin dhe pa asnje argument. Po gjithe te tjeret ketu qe te bene per nje lek a nuk i pe? Ose me mire me thuaj te pakten qofte edhe nje peshk qe e pelqeu karemin tend. Asnje nuk ke. Prandaj, thellohu dhe nxirr mesime se vone nuk eshte kurre.