Lidhjet e Trumpit me Rusinë bëhen më të forta dita-ditës

bota

#82

Edhe Michelle Obama tha sot qe keto akuza ndaj Trump-it skane te bejne fare me fushaten elektorale​:smiley::smiley::smiley:


#83

Cfare i ka bere RT-ja amerikaneve… :frowning:


#84

thua: "Jo, Trump nuk citoi gazeten ne fjale"
them: nuk do bejme lojra fjalesh, ke vene nje link dhe ke thene lexojeni, dhe a di se c’thote linku qe ke vene? ja c’thote: “Trump Apparently Quotes Russian Propaganda To Slam Clinton On Benghazi”

nuk e di ku jeton, por nese jeton ne SHBA e kupton lehte qe njerezit ketu nuk i hane keto pacavure mediash te njeanshme. i vjellin pa i ngrene.

njerezit ketu te tregojne ujkun, mediat meren me gjurmet


#85

#86

#87

#88

e fundit: keto budallalleqet me femrat as do diskutoheshin sikur trump te garonte me nje kandidat mashkull. i kane dhene rendesi sepse ai po kandidon perballe nje femre dhe merret me mend pse.

por ju nuk doni te llogjikoni.


#89

#90

Biberi s’ka shans se o kanadez. Kardashja s’do qe keq.

Pse mer me ca libri te shenjt o shkrujt qe s’do katandiset amerika. Puna eshte qe po ndodhi, edhe bota, e sidomos Kosova do pagujn harxhet. Kshu qi ju atje duhet te boni lutje kolektive pa fun, o t’i gjeni onen Fiqos tu japi videot porn te Trumpit, perndryshe me kile ka per t’ju shit ke serbi. Per ca injorimi flet? Trumpi shifet mo shume se porn these days.


#91

Ja pra qe krisma nuk ka pasur, Trump 4 president👍


#92

Sic ja u thashe me siper lajmet jane te vjetra.
Kerkesen e ndjeses se Trumpit ndaj Serbeve per bombardimet, levdatat per Serbet si popull vella te krishtere dhe habine pse Amerika mban anen e Musulmaneve te Kosovos, jane thene e sterthene me pare, prandaj dilte ai Boli Serb pro trumpit ne mitingje.
A i ka riperseritur ne gazete Serbe keto dite eshte ceshtje tjeter.
Trumpi nuk fiton sepse ka humbur voten e Grave, Afrikano-Amerikaneve e Latinve, plus pjeset e ftilluara te amerikes nuk votojne kurre REpublikan. Kur Ryan REpublikani ka neveri te afrohet me Trumpin le ta votojne Shqiptaret dhe Serbet, se kaptine te ngjashme kane.
Lufta e Republikaneve eshte per dhomat se Shtepine e Bardhe e morri Hillary. Ngushellimet priten 4 me 7.


#93

me hajrien nje moot do vazhdoje si deri me sot as te q* as te leshon, duhet nje levizje o ta bejme America great again o ne te semes te veje, dhe kete z Trump e ka ne dore😓


#94

Shiko se ne aq dijme aq flasim.
E di vet amerikani ku i pikon catia.
Nga aq sa po na lexojne syte: Tjetri thote “une do te coj ne burg se ke rrezikuar sigurine kombetare”, nejse me emails benghazi a ckadoqofte, gjera serioze ceshte e verteta, tjetra ia kthen “eshte e vertete, por, pooor, ti je mashkull dhe ne 1995 ti ke patur deshire te kapesh femrat “aty” poshte”.*

*Na ka marre malli per nivel dinjitoz fushate zgjedhore tip nano-nerisha,


#95

Pra ti po thua qe nese perballe do te kishte nje mashkull, eshte mese normale nese ka sulmuar seksualisht femrat.


#96

Ate s’kupton ky kqja. Qe ajo “do te te coj ne burg” perkthehet grusht shteti ne amerike. Dhe para se kjo te ndodhe lekura e bthes se Trumpit bohet daulle per arixhinjt.


#97

Po per ate grushtin e duan pra. Poplli do trumpin qe te grushtoje “keta”, jo per ti lemuar.


#98

ku i sulmovi o gjemb!? mes dy meshkujve qe bisedojne me nj tj 15 vjet te shkuara!?kjo trego qe is real man e jo gay .


#99

normale ska qene dhe as nuk do jete. por nuk do ti jepnin kaq rendesi. debati mashkull femer ka tendenca te vloje te ceshtjet seksuale dhe kjo vjen nga mosbarazia.

hajt shnet se une nuk debatoj me femra se kam hall mos i ofendoj pa dashje.


#100

Poplli gallate do, dhe arixhinjt daulle.


#101

O po kur dun me bo politike tmodhe kokcepshat…kercenimi i Trumpit per te fut Hillarin mrena i kushtoi ca pike humbje e jo fitim.
Militantet e vet Trumpin do e votojne edhe po i kapi dafllakun se e shofin si mesia por Trumpi duhet te marre votat e te pavendosurve qe po i neverit dita dites.
REpublikanet, elita, po largohen nga anija se pritet te jete humbja me e madhe ne histori, do shofin dhomat se dhoma ovale osh e xanun.