Lidhjet e Trumpit me Rusinë bëhen më të forta dita-ditës

bota

#143

Mo jane aktore dhe keta o derman.


#144

paradoksale, por Trump is right about it!


#145

Dmth ti mbeshtet sulmet seksuale?


#146

Ej Fiqo c’paske qene mer burr. E paske myll dillin me z Trump per ato kerkesat tona modeste per harem, e s’thu gjo fare. Mire e bo se Zeqo dhe e perma veten, po korrenti do mushi dynjon. Nejse si u la, mund te fillojm perzgjedhjen apo presim iher.


#147

shum vone tashi, une ju dola borgjit. Tashi z.Trump i ka duart e zëna. You just dont understand.
"
In Donald Trump’s America, greed isn’t just good — it is great. As he put it in his victory speech in Las Vegas last week, ‘We’re going to get greedy for the United States. We’re gonna grab and grab and grab. We’re gonna bring in so much money and so much everything. We’re going to Make America Great Again, I’m telling you folks.’ The crowd screamed.
In Donald Trump’s America, viciousness is beautiful. As he put it in another victory speech in South Carolina, ‘There’s nothing easy about running for president. It’s tough, it’s nasty, it’s mean, it’s vicious, it’s… beautiful.’. " - The Spectator

Kshu, kshu Niçja.


#148

Nji shoku im ne usa me tha e kam rregullu me trumpin. Kam ble nji dyshek king size trump design me tha dhe po e ruj per dite te keqe. Doja me ly dhe floket si Ay por eshte heret akoma me tha. Po ti cke mor vella i thashe, ti je dhe me letra (qytetar amerikan)? Ehuuuu sa te nxjerr dokumentat une -tha shoku, avioni ka arritur ne europe.


#149

funny:

https://www.google.com/amp/amp.timeinc.net/fortune/2016/10/09/presidential-debate-muslim-undecided/%3Fsource=dam?client=safari


#150

eshte goxha rruge/distance nga ajo c’ka them une tek ajo c’me thua ti moj gjemb


#151

Si fjalim mafie duket. Po nejse mo, c’ne duhet ne. Dihet ajo, ato qe do qerrim ne me z. Trump ne krye, doren m’uth do majne as gek as mek. Po dhe po bone nei lufte, thuhet se z. Trump e ka pordhen me efekt berthamor… Shiko mos e dridh muhabetin se kom dynjon deshmtare. Masanej c’do bojm me aplikimet qe po na shkojn n’tavon. Kshu kuvenoje dhe i her me Nicen, a nei noblet tjeter e jepini karar.


#152

#153

E keni vene re se fushata ne amerike zgjat nje vit, sa cereku i gjithe mandatit? A ka ndonje vend tjater ne planet ose ballkan qe e ben kete gje? Dhe pse fushata ne amerike terheq kaq shume vemendje? Se psh. sado qe nuk i kemi aleate, teknikisht duhet te ndjekim me kaq zell dhe fushaten ne Rusi.


#154

More, lejini duret e vogla te Orangutangut ngjyre portokalli’, po na thoni a boni gjo dome termeti se s’i mor dot as pleqte ne Skype, se flejn me pulat.


#155

Nuk ka gjo ne Tirone. Termeti nuk u ndje fare. ishte ne Jug.


#156

TOP-CHANNEL.TV thote : Lekundje te forta termeti ne Tirane. Kto sikur ne Tirone i kane zyrat, apo ia fusin pordhes kot ? Ishalla pa qeder se edhe termetin kon mongut.


#157

Ne Tirane nuk eshte ndjere gje fare. Mund te kete deme nga Jugu afer Greqise, por do merret vesh neser se Gjirokastra ka qene si epiqender. Nuk ka gazetari professionele ne Shqiperi.


#158

Ti e di qe une jam gje e trashe dhe s’arrij te deshifroj dot fjalite e thella me 4 fjale. Pse s’me ndihmon e me shpjego se cfare doje te thoje ti meqe mua me mungone aftesia te lexoj mendjet e te tjereve?


#159

#160

Cfare mendimi ka bashkepuntori yne prane shtepise se bardhe?


#161

me kom, n’hava o ma mir


#162

Lexoje gjithe lajmin,jo vetem ate qe servire media liberale.

“NO collusion”