Lidhjet e Trumpit me Rusinë bëhen më të forta dita-ditës

bota

#122

Ja ku e ke intervisten me Leri Mbretin:
http://edition.cnn.com/ALLPOLITICS/stories/1999/10/08/trump.transcript/
Kam sjell dhe video gjate kesaj fushate me pare.


#123

OK, na e thuaj edhe neve ca ka thene, nqs e ke lexuar.


#124

Nje tum qe te haje.


#125

ca ka thene se nuk po sqaron gje, pervecse nje link qe ka rrezik te mos ta kesh lexuar as vete se aq i gjate ishte edhe qe rrezik thote te kunderten e asaj qe mendon ti se ka thene. se keshtu paska nisur edhe kjo teme.


#126

Hajt ju kapt prej p…cke Trumpi. Bi fat, keni per tu bo mise. :stuck_out_tongue:


#127

Normal se eshte transkript interviste. Ctrl + F dhe shtyp Kosovo.


#128

Qekeni qetsu sot moo… Akullore, akullore


#129

ca ka thene? spo na e thu?


#130

Te burimi te cova, n’dac pi…


#131

pse mu pergjigje kur nuk kishe gje per te thene?
kur te pish ti te burimi jot atehere na thuaj ca pive.


#132

Sdo. Ok.
Na hengre me 15 shkronjat, o peshku.


#133

pa lidhje fare. ka rrezik qe ti nuk e di as vete se cfare shkruhet ne linkun qe ke sjelle.


#134

Those damn women. They always lie for everything …!


#135

Ca te lidhesh ti; ti sdike te lexosh.


#136

Ka shku dhe ky Rudy per lesh. Mos osht ngjites trampizmi. Foqo, amon boj vaksinen.


#137

Kur do e nxjerri ate evidencen e pa kundershtushme qe disponon, qe do zbuloje se ato femrat pa pike dyshimi genjejne, se u merzitem u bome derr…


#138

Vertet? Nese media nuk eshte duke i raportuar, ti nga e more vesh per keto? Varet dhe se ku je e cfare media ndjeke. Ketu ne Amerike une e kam pare ne media.


#139

Kur do te mesosh per rolin e grave ne pune o Clown?


#140

na e thuaj ti pra ca ka thene, meqe ti ditke une nuk ditkam. keshtu mund ti japesh vlere faktit qe iu pergjigje postit tim, sille argumentin. nuk e kupton ca ke sjelle ne link prandaj nuk di ta thuash.

keshtu edhe postimi i temes, nisi me links qe nuk i kishte lexuar as postuesi vete. keshtu edhe postimi jot ke vene nje link qe nuk e kupton se ca thote.

te fusesh nje link qe nuk e kupton as vete se cfare thote, nuk eshte muhabet


What happened in Vegas?
#142

Shume bukur kjo pergjigja e njerezve te thjeshte per zgjedhjet e sivjetshme