NY, 11 Shtator 2001, 9:41

Po nuk hidhem dhe pike. Vetem po ka uje poshte e ska sharks. Ndryshe aty rri ku jam, u never know :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Like

s’ka gje vogelush. Persa kohe ti meson, Shqiperia perfiton, shoqeria zhvillohet, vendi sheh progres.

:smile: ne cdo teme qe diskuton ti UT, kete e ke si buke e djathe, garanton per te gjitha. Me kujton Behar Meren te nje komedi ku thoshte “99% i ka vdek nona atij muhabeti” pastaj kur nuk i doli tha “e po naiher ai 1% ta dhjet se eshte ma i forte”.

S’do me zeje gjumi sonte , se nuk mesova asgje qe nuk e dija , nqs do te kapesh pas gabimeve te shpejtesise bujrum :baby:

Edhe une e baj mend ate dite. Kaluam ditelindjen e nje kusheriri duke pare CNN (ndryshe nga ACDC ne e shohim CNN familjarisht).

1 Like

29 posts were merged into an existing topic: Diskutim i lirë - shtator 2017

A nuk eshte vete filozofia e jetes ai 1 % :thinking: :smile:

Shiko se ha muhabet ky argumentimi yt mesiper. Kam pershtypjen se duhet te.jete e kunderta: burrat ne krahasim me grate kane ca yçkla ose makari mroklla nga mesi e poshte qe shtojne peshe, ndersa grate i kane “atout” e tyre nga mesi e larte. Prandaj thom qe ha muhabet.

1 Like

ok, ik laj dhembet dhe futja gjumit tani se ppu nuk iken

ppu s’iken , po kam hall si do ia bej pa ty

padyshim qe ka perjashtime… por ne pergjithsi, femrat jane me te ngjeshura te vithet dhe kofshet , ndersa meshkujt nga baruku e siper.

O belul korrigjo “barukun” , se do te komentoje bredharaku

11 shtatori 2001 eshte dita e Themelimit te Aleances se Madhe Liberalo-Islamike.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10212070492172350&id=1075894582

eh i shkreti ! :frowning:
para ca vitesh pata lexu nje thenie me humor: optimist eshte ai qe po bie nga Empire State Building dhe ndersa eshte ne gjyse te rruges,thote,- he se ka kohe akoma.

nuk flitet ne shtepine e te varurit per litar…:stuck_out_tongue:
po nejse , ka kaluar kohe. pastaj ne vakira vjen nje moment qe harrohen njerzit per ca jane mbledh e tregojne qyfyre e anekdoda…:smiley:
…-bie llafi ; cili eshte ndryshimi midis atij qe bie nga kati i 15-te me ate qe bie nga kati i parë ?

Ai qe bie nga kati I 15: Aaaaaaaa bum
Ai qe bie nga kati I pare: Bum aaah

4 Likes

Njerin qe po binte nga kati 15 nderkohe nga mesi i renies shoket e pyesin “a je mirë?”
-Deri ketu shume mirë, tha.

1 Like

po Kthupi , kjo eshte.
vetem se ate; aaaaa… e atij qe bie nga kati pare duhej ta zgjasje tamam si aaaaa, e atij qe bie nga kati i 15-te per te thene qe ndryshimi eshte tamam i njejte por nga kahu i kundert.

perfundimisht une si anetar i jurise se X-factor ta jap voten per raundin tjeter, por me avantazhin e dyshimit… talentin e ke, por duhet te punosh me fort ne interpretim…:joy:

1 Like

Do shkoj te hidhem nga kati i pare qe te mund ta krijoj tamam ndjesine e dikujt ne ate pozite dhe pastaj te mund t’i interpretoj emocionet me me shume realizem. Besoj se kjo do me ndihmoje.