NY, 11 Shtator 2001, 9:41


#21

jam kurioz te di c’eshte blacket out


#22

Na fal e presor , e korrigjova


#23

Kam pershtypjen atij I ka ikur truri. I wouldn’t jump! Sorry :slight_smile:


#24

S’po te them hidhu me zor :sweat_smile:


#25

:smile: edhe ate dite e mbaj mend. Kur na thane qe vdiq Enveri filluan te gjithe te qanin pervec meje qe jam i sigurt kisha nje shprehje te hutuar ne fytyre qe thoshte “Po keta c’paten?” Me sheh edukatorja (isha cik me i vogel se ty :smile:) dhe ma ben me shenje t’i afrohem. Pse s’qan ti thote? Po s’me qahet mo, ue kjo (disident qe atehere jqj) S’te qahet e? Naaa dhe fap pellemba, me nxorren syte xixa. Qava dhe une, u pa puna.


#26

Po nuk hidhem dhe pike. Vetem po ka uje poshte e ska sharks. Ndryshe aty rri ku jam, u never know :stuck_out_tongue_winking_eye:


#27

s’ka gje vogelush. Persa kohe ti meson, Shqiperia perfiton, shoqeria zhvillohet, vendi sheh progres.


#28

:smile: ne cdo teme qe diskuton ti UT, kete e ke si buke e djathe, garanton per te gjitha. Me kujton Behar Meren te nje komedi ku thoshte “99% i ka vdek nona atij muhabeti” pastaj kur nuk i doli tha “e po naiher ai 1% ta dhjet se eshte ma i forte”.


#29

S’do me zeje gjumi sonte , se nuk mesova asgje qe nuk e dija , nqs do te kapesh pas gabimeve te shpejtesise bujrum :baby:


#30

Edhe une e baj mend ate dite. Kaluam ditelindjen e nje kusheriri duke pare CNN (ndryshe nga ACDC ne e shohim CNN familjarisht).


#31

29 posts were merged into an existing topic: Diskutim i lirë - shtator 2017


#32

A nuk eshte vete filozofia e jetes ai 1 % :thinking: :smile:


#38

Shiko se ha muhabet ky argumentimi yt mesiper. Kam pershtypjen se duhet te.jete e kunderta: burrat ne krahasim me grate kane ca yçkla ose makari mroklla nga mesi e poshte qe shtojne peshe, ndersa grate i kane “atout” e tyre nga mesi e larte. Prandaj thom qe ha muhabet.


#40

ok, ik laj dhembet dhe futja gjumit tani se ppu nuk iken


#41

ppu s’iken , po kam hall si do ia bej pa ty


#46

padyshim qe ka perjashtime… por ne pergjithsi, femrat jane me te ngjeshura te vithet dhe kofshet , ndersa meshkujt nga baruku e siper.


#49

O belul korrigjo “barukun” , se do te komentoje bredharaku


#51

11 shtatori 2001 eshte dita e Themelimit te Aleances se Madhe Liberalo-Islamike.


#55

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10212070492172350&id=1075894582


#63

eh i shkreti ! :frowning:
para ca vitesh pata lexu nje thenie me humor: optimist eshte ai qe po bie nga Empire State Building dhe ndersa eshte ne gjyse te rruges,thote,- he se ka kohe akoma.