Prezantohet struktura dhe ministrat e qeverisë Rama


#245

e ku di une kush nuk i pelqen kunatat. nese eshte ndonje qe ka ndruar seks , me fal nick name me thoni qe te kem kujdes


#246

Me shume se mospelqim kunatash, eshte stil shkrimi qe me eshte i njohur, por edhe si llogari e re ka shume gjasa te jete e shkabes.

P.S. Cfare problemesh te sjellin njerezit qe kane nderruar seks? Aq sa te te duhet te besh kujdes?


#247

hiç asnje problem nuk ka, ndrro seks, dhe nga nje qe nuk i pelqen kunata, behesh nje qe nuk te pelqen kunati. Ose mbaji te dyja sekset, dmth behu biseks, e futja si kunatit ashtu dhe kunates, ata ta fusin ty, ti futja kujt te dali para, e futja edhe kujt te dali para ne blog, futja ngapara deri sa t’i dali ngambrapa, ose futja ngambrapa derisa t’i dali ngapara!


#248

:joy::joy::joy: ku ma kujtove kete Qimthin. O sa kam qesh.


#249

Qimthi eshte specie ne zhdukje , edhe pse i panjohur per disa , teper i rrezikshem :rofl::rofl::rofl:


#250

Ide interesante. E njejta logjike do perdoret dhe per ata me vila luksoze kur kushin 3000 euro kursime?


#251

Shume interesante,eshte dicka e domosdoshme per te ulur kriminalitetin dhe hendekun e te ardhurave te shoqerise.
Ata qe i kane fituar me djerse e pune te paster , bravo i qofte nuk kane blere jahte ende , por nuk mund te ngrihen ne piedestale e te mbrohen steriotipe kriminelesh ne kurriz te njerezve te ndershem.

Une s’jam kunder edhe asaj qe thua ti , prandaj u miratua dhe do filloje punen vetingu , nuk ishte vullneti i qeverise por kusht i DASH dhe EU se faktet jane.


#252

ku e shef luksozitetin asaj vile ti? ca rrathe betoni si depozita karburantesh.


#253

Edhe ku!! Ne katun, ne Surrel, te pakten Sala me Liken kane alamet vilash ne lalz, katun edhe ai po te pakten afer detit.


#254

ne surrel e kishte token nruja,nuk kishte zgjedhje tjeter.


#255

thuj dhe ate tjetren, qe ca tipa ktu ne ppu jane gati te t’kryqezojne kur te del gruja me pare.
Gjykatsit e Berishes, ata po! Ata i kane rrena historite me gra te pasura


#256

Shume e drejte. Luksoze quhet vetem kur eshte stil Versaille e lyer nga jashte me varak te verdhe.


#257

Erdhi me ne fund dita qe t’ja dini vleren e vertete grave! Ne kohen e diktatures vec flitej per emancipim. Tani shiko si ka dale gruaja force e madhe qe mban kaq shume familje me buke (dhe vila). Edhe ankohen per demokracine dhe s’thone as me gjysem goje nje “falemiderit Sali Berisha qe na solle demokracine!”


#258

Thelle thelle ne shpirt e ndjejne dhe e falenderojne Z. Berisha per te gjitha te mirat qe u ka sjelle, po thjesht s’ua ben goja ta thone.


#259

Po cna e kujton kete pjelle te keqe o zeqo aman se ishim rehat. Lere mutin mos e shkel.


#260

Ja psh berberi sa degjon qe flitet per te ja kap radari, kjo do te thote shume, si te thuash perforcon ate qe thashe me pare.:grinning:


#261

E ca ka bo kaurri …ncncnc… solli demokarcine tjetri


#262

E po tani luksi i do ca parametra,jo vetem dhe thjesht me qan e KMs,dhe merr automatikusht titullin “luksoze”.


#263

Sipas teje kush jane parametrat?

Ti Pjeter ke vile - me ose pa rrathe betoni? Kulla nuk quhet.


#264

Pse te mos quhet kulla? Poqese quhen ato rrathet vile,kulla ca ka te mos quhet? Po ja nje vile luksoze zakonish ka nje pishine po luksoze ne front, diku ne jug te properties ndonje fushe tenisi e ca xhingla mingla te tjera. Si thu ti?