Prina komandant Edvin Kristaqi !


#164

skisha dyshim


#165

kush eshte ky qe qenka nder artistet me te mire ne bote?


#166

Gjeje vete. Nese s’e gjen me gjithe ato te dhena,kot me ta kallxu,s’e njef qe s’e njef.


#167

S’mbahet shteti (shpija) me pordhe e medalje, Pjeter.
Megjithese duket se ti mirë po mbahesh.


#168

Reforme teritori,reforne arsimore, reforme ne drejtsi,shnetsi,urbanizim, rruge rurale,bujqesi. Ky asht shteti,kte po ban Edvini.
Bravo Edvin Kristaqi !


#169

Dores i ke vene emrin gjembi o Pjeter? Nuk di si te ndjehem per kete… .


#170

Reforme teritori,:slight_smile:
reforne arsimore,:laughing:
reforme ne drejtsi,:wink:
shnetsi,urbanizim, :disappointed_relieved:
rruge rurale,bujqesi. :worried:
Ky asht shteti: mask:
,kte po ban Edvini.:sleeping:
Bravo Edvin Kristaqi !:stuck_out_tongue:


#171

S’e kuptova kte?!


#172

Pjeter, vura re nje detaj qe me beri pershtypje me Edvin Kristaqin tend. Pasi postova disa mesazhe ne facebook ne profilin e tij, mesazhe qe natyrisht e kritikonin por ishin te rregullta per nga gjuha e perdorur, ato nuk shfaqeshin per publikun, sepse ai kishte vene filter. Nderkohe mesazhet e atyre, qe ai e ndjente qe mund ti dermonte me nje pergjigje, duke i bere te duken si budallenj, ishin te dukshme per te gjithe. PSE DRUHET ED. KRISTAQI YT nese te gjitha reformat e permendura prej teje kane shkuar ne rregull dhe kritikat nuk duhet ta frikesonin?


#173

Me perpara pergjigju pse Sali Ram Berisha te bllokon krejt vetem per nje koment racional por qe s’fryn andej nga ana tij.


#174

haters gonna hate.urime edvin kristaqi .lart e me lart . nashi presem urdherin e kaloresit nga mbreteresha Elisabeth dhe me vone cmimin nobel si lider ballkanik per merita qe vetem ti dhe Allahu qe eshte nje e atje lart I dini, inshallah .pasi te kesh rregulluar punet e memdheut u befsh edhe krietar I OKB qe te ndreqec dynjane ashtu si ndreqe tiranen e shqiperine.


#175

Edhe mund te kete ndodh keshtu si thu ti,s’e vej ne dyshim,po pak te drejte keni me u anku ne kete drejtim. Njerzit i adresojne lloj-lloj sharjesh,nga drogaxhi te gomar e hajdut dhe jovetem s’i fshin,por edhe u kthen pergjigje. Ke pare ti,jane cliru njerzit,komunikojne me KM-n e tyre pa teklif,sikur po flasin me shokun e tyre te ngushte. Po te shahej doktori ne at menyre publikisht te faqja e tij,angazhohej gjithe policia ne alarm nr 1 deri sa te gjenin,dhe noshta s’te rrasnin mrena,po aplikonin ate formalitetin si ne ate skecin per kohen e Dulles. Edhe ne parlament po guxonte njeri me e shajt,te nxirrte Jozefina per zhelesh perjashta.
Tash qe uji i gamiles po i soset dhe bllofi me cadren po i del ne shesh,doktori po lun karten e funit t’u shpresu ne karakterin prej fikacaku te Edvin Kristaqit,karten e zhantazhit si nje kriminel i peshtir alla Shullazi,duke kercenu kryeministrin e venit se do te perfundoje ne kanal. E kupton ke ke pas kryeminister?


#176

Në foto: Rripi i pantallonave në xhepin e deputetit socialist Armand Prenga


#177

nga ta marim vesh ?


#178

Ktheje kah zagrebi :slight_smile:


#179

Jps dhe pjeter, jeni absolutisht te pasinqerte, kur thoni, qe Sala i bllokon kurse Edka i toleron, postimet kunder. Ne faqen e Berishes, gjysma e postimeve jane kunder dhe ne shume raste ofendime te pastra, kurse Edi shfaq dhe ju kthen pergjigje vetem atyre postimeve kunder, qe jane shkruar me gabime drejtshkrimore te te tmershme, kritikojne ate per gjera te dores se dyte apo te trete dhe ne pergjithesi nuk kane fuqi mendimi, nje filtrim qe behet enkas per te diskretituar oponencen popullore. Asnje postim me vlere kunder apo sharje nuk shfaqet ne faqen e tij. Pastaj nese njerezit i thone drogaxhi, nuk e di sa mund te konsiderohet sharje, sepse edhe pse disa fjale te tilla e kane humbur vleren vetem se perdoren si fyerje, per rastin e tij, ajo nuk eshte larg realitetit edhe kjo eshte dicka e rende per nje kryeminister.


#180

sala i tanishem,thuj. e di ti se mu me ka zgjat vetem 10 sek nje koment krejt normal,kur ishte KM,se me e shajt as qe me shkonte menja se s’ma mante. nje koment qe shfaqja mosdakortsi dhe t’u u dridh. :stuck_out_tongue:


#181

Lere Salen per nje moment se ai nuk eshte me kryeminister, si e shpjegon ti ate qe shkrova me larte per Edin. A nuk eshte sjellje prej burracaku.


#182

ke shfaq gabime ideore ne komentin tan,kshqe,ik pastro lakrat qe ke ne koke dhe hajde komento.


#183

Me duhet ta pranoj, me pelqen komenti yt.