Radas dëshiron të mbetet korçar


#82

Na postoni here pas here ndonje rifreskim si po shkon ndeshja se s’kam ku ta shoh and ne zyre. Me koke e bythe jemi ne pune, po me zemer ne Strumice.


#83

uefa.com poston live updates.


#84

Stadium 5000 vende gjysem bosh.


#85

Thanks. Gjeta TV me ngjan. Puna e mbetur e dites do behet ne darke, u pa puna.


#86

tifozet maqedonas mbajne shalle me parulla raciste :majmunet shqiptare.na fishkellyen himnin.kam pershtypjen se mund te mbaroje ne rrahje …


#87

bravo qe ka fut Hyken… duhej me shume kreativitet ne mesfushe e sulm.


#88

Me 0-0 duhet Te jemi Te kenaqur .


#89

Tifozet Shqiptar Fantastik. Nuk po pushojne se festuari asnje sekond.


#90

Arbitri na ka xhan asnje Te verdhe megjithese i zhdepem ne faulla.berisha dy gafa ne dy min .


#91

E ka mamane shqiptare.


#92

Gjuajtje nga jashte zone dhe Pasiguri e vazhdueshme e Berishes qe me kujton Ujkanin.
Nderkohe duhet te ishin nje me zero per ne sepse ishim ne kundersulm 1 me 3 dhe mbrojtesi e shtyu topin per mrekulli dhe per turpin tone.
Hyka humbet shume topa ne mesfushe.


#93

Kot e hoqen evlatin e strakoshes.me de biazin behej Te pakten mbrojtje.sot nuk po shoh as mbrojtje as sulm.


#94

Mavraj morri te verdhe e nuk do te luaje me Spanjen. Izraeli per pak nuk shenoji me Italine gje qe do rriste shpresat tona per vendin e dyte.
Edhe Kukeli mori te verdhe e sdo luaje gjithashtu me Spanjen.


#95

ky mire beri qe futi Hyken ne mesfushe, por e paska fut ne vend te Memushaj. keshtu ska vlere te shtuar forca sulmuese e Kombetares tone… -pastaj , qe ka futur edhe Lilen ne mesfushe, ta heq petllen fare !


#96

Iku dhe kukeli qe e paska nda mendjen Te dale me Te kuqe sot.


#97

Keq po luajme sot. Ishalla kemi fat se te jete per ndonje fitore te merituar, harroje.


#98

Po as Maqedonsit nuk po bejne ndonje gje te madhe. Kemi gabuar aq shume topa ne mesfushe dhe ata skan rrezikuar dot ne zone. Ato gjuajtjet nga jashte zone duken superioritet se i dridhen leqet e komve Berishes. Nejse te presim pjesen e dyte se cfare ndryshimesh do bej Panuci.


#99

Duke ba me faj dhe fushen qe s’te lene shtru topin,karakteristike e lojes se komtares sone, kjo asht komtarja ma e dobet ever. Mesfusha zerro. Hyka nje zhgenjim i madh. Lila fut me maj Pandev po nuk duket kun ne fazen ofensive. Llulaku me Sadikun t’u ju ba rane tokes.


#100

Talani e beri golin. Ethpana tambien.


#101

Ka ndonje ti thote berishes qe topin ta shkelmoje sa me larg nga zona e rreptesise e jo ta pasoje aty prane mu ne kembet e sulmuesve maqedonas.