Radas dëshiron të mbetet korçar


#102

Roshi prape. Bravo mor djale, na nderove ne dhe gjithe familjen.


#103

valle kush ia beri fora
odise roshi nga vlora :grinning:


#104

Gol Roshi eee Bravo Sadiku, kros i milimetruar. Roshin e dija Kavajs


#105

gol… urte e bute e plot tigani…:smiley: supereficense…:smiley:


#106

Vetem qe eshte na Fieri. Gjej ndonje rime me "te dhjeri "


#107

une e dija vlonjat


#108

Duket kemba e Vlonjatit Memushaj, i dha fryme lojes


#109

kur fati kombit eshte ne fije te perit vlonjatet step up to the plate :grinning:


#110

Roshi ka luajtur disa sezone ne Vlore me Flamurtarin para se te ikte te luante jashte… eshte pak vlonjat dmth.


#111

Oh ok I see .tanet duhet Te kene kujdes nga euphoria .


#112

Spanja po tall trapin me Lihtenshtajnin. Dru, po ca druri. S’ka ngel lojtar pa shenuar. As Gramozi i Ersekes nuk eshte rrahur keshtu nga Real Madridi.


#113

Nuk kemi pune me Spanjen. Na duhet Izraeli te beje gol Italise. Me Spanjen merremi ne Moske…


#114

bravo hysaj shpetove nje gol te sigurte.


#115

Po qanin per i penallti Maqedonsit dhe ja u fali nji Albitri


#116

Tani na duhet nje fitore me Spanjen, nje me Italine dhe jemi ne rregull.


#117

Serbet e Mootit fituan 0-1 me Irlanden. Syria e shkrete u kualifikua per ne Boteror


#118

E meritun barazimin. Lujten ma mire se ne.


#119

E kishin lone X .


#120

Penallti e dhurume…luanin ne fushe te tyre …dhe nuk bon gjo, as i gol. Kombetarja jone eshte ne proces ndertimi me trajner te ri dhe me lojtare te penalizuar, Grezda me Diare, Sadiku i telikos me virus.
Shume dobet Maqedonia e pa profesionalizem.
Sadiku i fali golin e dyte qe do e mbyllte ndeshjen. Panuci eshte trainer me kembe ne toke.


#121

Patem fat sot . ndoshta me italine e spanjen tani qe e kane te siguruar qualifikimin mund te marrim ndonje pike me teper.