Rama: I qëndrojmë marrëveshjes parazgjedhore me PD

Familjarisht bashke me te vellezerit …Po ti Kthupo nga Kthupet e Durresit je ?
Nqs je nga ata njerez te shume mire … Kam pas kusheriren e babait te martuar per nje nga vellezerit…:slight_smile:

Hee, tani mu kujtua, por nuk besoj se ka qene me i keq se ky Daku i sotem i Durrsit, qe iu kerkon te gjithve qe kerkojne tendera, te blejne beton tek firma e tij.

Po pse e meritonim ne te futeshim ne NATO, ? Por ja qe u futem se.

Nuk ka hapje kutie qe i ben derman ketij rezultati.
Ne 2009 votat, jo vetem u blene po dhe u vodhen.

1 Like

Nuk e njof kete tjetrin por kshu nga surrati nuk me pelqe …e kam pa na dy here neper emisione dhe thone qe Durresin e ka bo lesh arapi me ndertimet …me shesh e ndertime arkeologjike …
Amon u shujt dynjaja per njerez tamam nuk rrine keto llaci facet me keq se ne kohen e Enverit qe i kishe ne òdo zyre partie e dege te brenòme ,mire na e bejne kur i leme …

Vs tani qe vetem u blene. Ju kuptova.

Po dhendri i Pashkove …antikomunist tjetri …

O psikopat,vlonjatet protestuan ne Vlore,po kunder shtetit,se per cfare eshte shteti,te te mbroje nga hajdutet,mashtruesit,pa permendur qe shteti ishte bere pale ne vjedhje.Kurse Sala u dergoi mercenaret “te mposhtte Jugun”.Kush e nisi ne kete rast luften civile.

sala dergoi USHTRINE e SHTETIT jo mercenaret E TIJ. ata qe dergoi dhe rama te pastronte lazaratin.
dhe leket nuk ja u futi sala me zorr i futet vete. po jeni gjakpirsa ju labet. prap do ta tregoni, ktu do jemi, se e keni natyre.

E kisha teme diskutimi kete me nje mikun tim para ndonje jave. Te rrime shtrember e te flasim drejt, nuk kemi ushtri per NATO ne, pa nendetese, pa avione apo ndonje sofistikim kushedi. As Mali i Zi qe hyri tani s’ka ushtri me standarte te NATOs. Thuaj shyqyr qe duan te bllokojne daljen ne Mesdhe te Rusise dhe me ate rast perfitojme dhe ne. Le c’therrasin keta qe thone merite e Sales. Ai rastisi te ishte ne pushtet ne ate moment dhe aq.

Kupto Simboliken:
10 Korrik…dita e ushtrise se Enverit
Shqupi…godina e ushtarakeve komuniste…sot Strofulla e antikomunistave
Rrebelim …akt ushtarak…ne ish-shtepine e oficerave

deleted / fshire

Zana Guxholli dhe Genc Rruli jane shume te revoltuar duan te merren e te perzene edhe gruan e Bashes …qe nje shushke eshte e nuk bezdis as mizat

s’kam televizor te shqipria une. me fal qe s’te ndjek dot me shume. ti i njef me emra qeveritaret. me dukesh si pensionist, qe s’ka çi duhet me truni per gjera te tjera personale. po s’jemi te gjithe njesoj. une timin nuk e mbush me gjera pa interes, se me duhet per gjera te tjera. nje mase ka i shkreti, nuk e zmadho dot.

mu psh kurr s’me ka interesu se cilen ka sala per gru apo femije etj. s’ka ç’me duhen hiç.

o kulluf,sala dergoi mercenare,jo ushtri,se ushtria kishte marre fund.Dergoi bashibozuke qe per uniforme kishin vetem nje pale pantallona.Sala kishte bere plan edhe te perdorte lende kimike kunder Jugut,si Asadi sot.Dhe shko lexo per ata dy pilotet qe u arratisen.

Piramida nuk eshte koncept i shpikur ne Shqiperi, e ka zanafillen ne Amerike, por kur Presidenti i vendit del publikisht dhe ju thote njerezve qe ato kompanite jane te sigurta, atehere behet pale.

PO ç’ta perzene ate …vetem ta ndajne lol se ajo qyqa as per te votuar nuk voton dot thone …jane pjerdhur te futen dhe aty ku s’duhet …
Nejse ky shumtira dhendri i Pashkove ishte nga te paret qe filloi te vjedhmen nga te PD-se thuthuqi 20 kg burre …ndyresirat qe nuk lene hapesira per te djathtet e per te ndershmit e vertete …

Mos harro kunatin me gjithe karrotrecet.

Naten djema, ora 11 e nates.

ata pilotet per te fituar statusin politik vetem te rejne kane si mundesi. nuk jane as te paret e te fundit qe per letrat rrejne.
edhe sikur te ishte si thu ti , nuk u pihet gjaku robve te vdek. se eshte makaber ta besh. s’je me njeri po kafshe.