Sheshi Skënderbej, pranë hapjes. Si po ju duket?

e papershtatshme

Po gezohu o ADCD gezohu, vetem me inat i shikon gjerat? Aq e ka takatin Shqiperia po leri te festojne per ate qe kane arritur.:rose::blossom:

Puna eshte kush i zbaton jo kush i projekton, se ne leter bejne te gjithe cudira. Lali eri nuk e vonoi, por perveshi menget.

nuk i ben vete po me paret qe do t’ju a taksojne te gjthve ju nje dite te bukur me diell. (nuk thone kot, qe parja e hudh ujin perpjete). ai ka kuptu sesi fitohen votat dhe ben ate qe beri rama, asgje me shume.
te ishte se dinte te bente me shume nuk merrej me politike, por te tjera gjera.

jane mbushur rrjetet socjale me tallje per kete shesh, ka plasur gallata gjithandej…

Si ekspozite pllakash me duket.
Ato format e pllakave te grricin trurin. Pse pllakat nuk jane me te.medha dhe ne forma te crregullta? Te behej nje mozaik gjigand me to duke perfituar nga larshmeria e ngjyrave qe ofrojne. Te behej nje si pikture abstrakte. Do dukej super nga lart dhe nga afer.

Nejse. Duke qene prej guri do kene probleme me bakteriet dhe donzene alga. Ne htepine time perdora nje lloj si guri zalli dhe direjt u krijua nje si lemyshk. Pasi i sperkata me antialgat pishine ndenjen perfekt.

Ja, nuk ke permendur as edhe nje gje qe te thote PD se kete e kane bere ata ne TR. As edhe nje gje te vetme. 100% eshte bere nga rivalet e PD.

Qe nga kthimi i gjelberimit ne parkun rinia, gjithe lanen, liqenin, e pastaj me rinovimin e te gjitha rrugeve pa perjashtim, qe nga rishtrimi i bulevardit kryesor, shtrimi i cdo rruge, ndertimi dhe zgjerimi i rrugeve te reja,

e deri te ndertimi i kendeve te lojerave neper palalte, rehabilitimi i zonave brenda pallateve me lulishte, zgjerimi i rrugeve, krijimi i korsive te reja, etj, etj.

100% te bera nga rivalet e PD. PD me Brojken e shkaterroi Tiranen. Me Bashen fjeten per kater vjet rresht, vetem kulla 25 kateshe bene dhe legalizuan shtesa pallatesh.

1 Like

Pllakat mund te ishin bere me motive e te dukeshin me bukur.

Tani shpresojme vetem qe terroristet e PD te mos plasin nga zilia e ta prishin sic i prishen pllakat ne lezhe dhe ne farke, si dhe te mos u hedhin nafte pemeve te reja sic bene gjithandej.

Ne farke u skandalizova se i pashe vete. Beri Veliaj rrotull liqenit te farkes nje shetitore, dhe ne cdo 10 metra kishte vendosur nga nje shtylle per ndricim. Shetitorja ishte e gjate e mund te ishin ndoshta 40 shtylla. Te 40 shtyllave u ishin thyer xhamat e fenerit ku mbahej llamba, sigurisht qe bashke me llamben. Te gjitha shtyllave pa perjashtim, nga e para tek e fundit, dhe te katerta faqet e xhamave pa perjashtim, pak dite pas perurimit.


1 Like

Rilindasit kane vendos me qesh te funit. Ja bene gati sheshin Lulit per mitingun permbylles te fushates. Luli kete e di, ashtu si di qe nuk mbush dot as 1/20 e sheshit. Llaftare elektorale…

Ceshte ai monstroziteti qe ja ka hyp 15-kacit?

Per ta zbatu e bo firma e ndertimit Albano, jo lali eri. Ai vetem te mburet di si kalamojt.

1 Like

Pyet lali erin - do thoshte Albani.

Ket e punen e kullave e ke si kritike ndaj bashes ti? Po, sipas Blendit (se informacion tjeter nuk kom) rama do ta boj tironen pyll me kulla!

ky eshte bere milioner nga ky projekt.

Po natyrisht shoku i azilit ne France i Edit :wink:
Ky i biri i Bashkim Sales dhe shoqes Valdete Sala :wink: edhe pse ka mbaruar per pikture eshte perfaqesuesi i firmes “51N4E”…
Po ata qe ishin dje jane dhe sot qe hane …vetem tani ka me shume per te ngrene …

Valdete Sala, komunistja e Soros | Proletari


Traduci questa pagina
15 mag 2010 - Valdete Sala është bosja e Soros, ajo që sot monovron shumicën e të ashtuquajturave Shoqëri Civile që gjoja luftojnë për interesin e popu

Ne sikur na ka mallku Rozafa prish e nderto na kaloi jeta …si nuk dime me be nje gje te bukur more aman …
E beri italiani i shkrete sheshin e te tjera, por per ke e beri thuaj …
fillun katundaret e 44 me i vu kazmen qe kur erdhen ne pushtet e deri tani qe nuk kan zbrit ndonjehere …

2 Likes

interesant artikulli. ajo pjesa e unazes i jep lezet. duket qe ai amerikano shqiptari eshte tip i zgjuar.

1 Like

edhe tashti qe u be sheshi prap dun te ikin! nuk i rri bootha ne nje vend atij mileti or jo.
http://www.m.lapsi.al/lajme/2017/06/10/sondazhi-56-e-popullsis-duan-t-largohen-nga-shqip-ria-t-dyt-t-n-bot

Kapo Te kam rixha .mos po sugjeron qe ti vene kazmen e ta rindertojne nga e para se bashku me republiken e re ?

RTSHja po shfaq cereminine e inagurimit… sikur Shqiperia eshte bashku me Kosove e Cameri. Erioni perfiton edhe nje here nga rasti per nje bythlepirje publike.