Si duket Shqipëria në sytë e të huajve ?


#65

Erdha ze-qir erdha. Kam marre borxh ato sensoret e Pjerit qe te lajmerojne kur permendesh.


#66

Gjembi, shiko ça behet andej me shkuma party! rri ti laj tenxheret me shkume aty ne Alaske.:grinning:


#67

Ca bejne party me shkume, ca lajne tenxheret me shkume e ca te tjere e perdorin shkumen per dicka tjeter para kompjuterit duke pare shkuma party. Si tha Enveri: shkuma eshte dhe buke dhe gjelle. Mbajeni mire me shkume.


#68

Nuku ka si Shkuma…:champagne:
Zeqo mos ja boj Gjembit ma te veshtire larjen e pajatave…dikush duhet ta beje ene ate pune te nderuar…
Po mir me ky Shkaba e co, pse nuk na e sjell Shqiperine edhe ne kete DRITE e SHKUME po do morrim vesh cdo gjeriz qe plas e cdo Iphone qe vidhet ne VATAN.


#69

Nuku ka si Shkuma…

Me siguri qe jo. Ti do e kesh shpikur shprehjen: sa te kem kycin e dores, me marrin te keqen vajzat e Vlores.


#70

Si tha ajo cuca “te isha dhe njehere nuse pa dija une si nuseroja” . Edhe une te isha ne Shqiperi tani dhe te kisha moshen e ketyre do t’i luaja fene. Ne kohe teme s’kishte kshu gjerash, shkume jo e jo po edhe gocat e bukura duhet t’i kerkoje me kandil se s’dilnin sheshit me breke si tani ne kohe te Rilindjes. Une prandaj ika nga Shqiperia.


#71

Mua po nuk ma tha @Aquamarine nuk e besoj, shkaba si i qeverise qe eshte dihet qe do beje propagande.


#72

E do ne shqip apo anglisht?


#73

Te isha une Palloshi do e kisha pushu nga puna…nuk e tregon Shqiperine ne te gjithe drite hijet e saj…me Siguri edhe Pjeshkat i mcef se eshte xheloz e mos ja kafshojne Xhajat Emigrante…dava provinciali mo, Laprdhaja e Perondija ka zbrit.
Tani kot i bim ne qafe se me ket provencializem qe kane mbrojtur me vetemohim Gjemi e Aqua ne Oksident pas kaq shume vitesh, Shkaba e co, goxha perpara kan bo.


#74

Ke dua ne shqip apo anglisht!? e kush do e sjelli njehere? le ti sjellin te dya.


#75

Te thenen qe kerkove me siper.


#76

Pavaresisht se maturitisht ti je hala adoleshent kronologjikisht je ne prag te pencionit :blush:


#77

Vetem frengjisht apo belgjisht mos ma sjellin se nuk e kuptoj,


#78

Beje shkumen gati. Pastaj frengjisht eshte me seksi. Nuk e di per belgjisht, s’kam degjuar ndonjehere se s’kemi te tille ketu ku jetoj une.


#79

Ja dhe Sigurimi i Shtetit… ardhi…Pencioni i Leshit…Jam shume me afer Vdekjes e shume Larg Pencionit…Klikoje linkun qe te kam vene e lumturohu se nuk po vdes njeri per buke jo

:champagne:Shkuma per te gjithe :champagne:


#80

Jo te gjithe jetojne ne bllok. Dhe jo te gjitha e shesin pjeshken per pak shkume. Sa vjet ke pa shkuar ne Shqiperi ti?


#81

Perderisa kam ende njerez per tu kujdesur kur vdesin…vazhdoj te shkoj …rregullisht…dhe nese Shkaba ka nje te drejte e ka per njerez si une…qe blejne bileten me sot e me neser…per te mbyllur punet…per te braktisurit atje.
Por tema eshte per Shkumen e mos boj Pjerinin


#82

Sa vjet ka pa shkuar ne shqp i lebetitmi!!? fol me mua se tre jave kam qe erdha prej andej te te deftej.:joy:


#83

7 Night $1295, Costa Rica All-Inclusive from Toronto

image


#84

Kaposh…Kadosh…throw a farma stock bone loser …se e ke dhiiiiiiieeee…po na trego costaricen tina…ene kliko linkun e Captain Jack Boat ne Valona qe e kum vu siper