Të paktën 59 të vrarë e 527 të plagosur në Las Vegas

Profil Psikopati kishte, me vellezerit nuk fliste me goje prej 10 vjetesh, po pse nuk pranojme ne qe edhe islamiket kur vrasin mund te jene fare mire psikopat si te bardhet tane, ky eshte problemi.
Ky kishte edhe perfekt profiling, njerezit qe humbasin ne bixhoz apo stock market apo shtepine tek banka kthehen ne vrases qe urrejne shoqerine ne teresi

u Pa puna duhet blere nje bulletproof vest .

Te mos flasesh me te afermit perdite nuk do te thote te jesh psikopat , sidoemos ne vendet perendimore qe se kane sensin e familjes sic e kemi ne. Une ketu i hodha nje sy shpejte e shpejte ,e s’ma mbush mendjen, megjithese moment eshte ai se vej doren ne zjarr. Nga ana financiare ishte goxha mire , te mendosh per moshen shtepi 400.000$ ne Mesquite, apartament ne Rheno, 2 avione private, etj.

Une s’para i besoj teorive konspirative , po kot per muhabet se eshte e mundur qe ta kene perdorur dhe agjensite e inteligjences thjeshte si manikine , i kane metodat dhe kushtet per ta bere perfekte, dhe ta vetevrasin para se te hynte swati ne dhome,pasi me duket shume e planifikuar dhe perfekte per te qene veprimi i nje plaku te rrjedhur qe lun bixhoz, ka dale ne pension e po shijon jeten ne Vegas :open_mouth: Kam pare shume Homeland dhe 24 me Jack Bauer ma bej hallall :stuck_out_tongue:

Ndryshoje titullin, 59 te vrare dhe 527 te plagosur.
Nga po dalin gjithe keta te plagosur akoma? Apo ishin raportet fillestare gabim?

16 arme ne dhome miku + nitrat amoni ne makine, kishte ndermend te bente dasme akoma me te madhe.

:flushed::flushed: e frikshme

Ky paska qan multimilioner ore! Njeri i rregullt. Asni lloj profili individi qe mund te leje me dyshu. Kishte marre patenten e avionit,gje qe presepuzon qe asht testu edhe menderisht dhe ka rezeultu ne regull,pa ndonje sjellje bipolare apo gjana te ketij karakteri. Kishte punu financier te Lucky Martin,masanej marre me biznes dhe nje bixhozxhi klasi,fitu 250 mij $ ne poker. Pamvarsisht deklaratave te ISIS,nuk gjenen lidhje me ta. Ne zonen ku jetonte ky nuk kishte xhami afer. Fqinjet e konsideronin te rregullt. I vetmi dyshim ishte mos kishte trashegu naj gja nga i jati,i cili kishte qene nje tip krimineli psikopat,hajdut bankash . Mund t’i kete nejt i fjetun maj gen prej te atit.
Vrasjet masive me arme po kthehen ne rutine me USA. Asnje rast nuk i mgjan rastit,qe mund te merren masa per t’i blloku dhe parandalu.

Ja ca thote vllami.

o katunar teleskop, kush vret kot (ose felja tjeter: pallon kot) e ben per konflikt interesi, dmth eshte njesoj si ty, me ndryshim qe ti je nje bythmut bythpamuk, nuk ta ma me vra palestineze qe po vallzojne valle myslimone katuni, je vetem per te llap kot ne blog.

nilloj si ti me bradin qe thoni; mire t’u bahet,vete i kane votu ! :stuck_out_tongue:

Po dil ti vrit naj tunisian a ndonje gjyshe firenceje e pastaj shohim e bejme dhe per palestinezet, une kollaj e kam i hyp avionit dhe e kam vrasjen te justifikuar me kontrate pune po ti qe dergjesh ne fantazi psikopatike o i shkrete, flet ti per llapje ne blog , hapu dhe , hapu dhe…:scream:

Jane bere keto vrasjet masive si puna e uraganeve dhe furtunave. Sa degjon qe thone “me e keqja ne historine e Amerikes” vetem kur ndodh edhe nje tjeter pas asaj akoma me keq. Vrasesit po konkurrojne me njeri-tjetrin kush vret me shume.

Ja po dalin fotot e te vrareve o Pjer,se na i bere sikur masakra ishte e sajuar me aktore.
Cfare zemerzinj qenkeni juve qe jetonin ne BE…

Stephen Paddock, mund te kishte vrare me shume, se kishte mijera njerez ne koncert. Ishte aq kollaj sa te hidhje topa ne oqean deklaruan ekspertet.

26 arme dhe mijera fisheke te futura ne hotel fale 10 valixheve qe hoteli i la pa e bezdisur ndonese dhomen e mori me karten e identifikimit te Girlfriendit qe gjendet ne Tokyo.

TeleEvangjelistet e USA nuk e shohin si akt terrorrist por si akt anarkist kunder presidences se Trumpit si edhe ne vazhden e akteve jo respektuese ndaj flamurit e figurave kombetare, dhe mungeses se dashurise per zotin.

Une??? Kur kshtu?
Mos je duke me ngaterruar me ndonje peshk tjeter

E kisha me Zeqon,po meqe i je pergjigj ti para meje,me del sikur te jam adresu ty. Faji i sistemit.

Aha se thashe c’paska bere vaki

Plasen teorite e konspiracionit. Ka pat dhe nje te dyte qe ka qellu ne kat te katert,lexova diku dhe hetuesit nuk i tregojne te gjitha.

Keto mund te jene te ashtuquajtura lajme ruse … keni kujdes

12 posts were merged into an existing topic: Diskutim i lirë - tetor 2017

S’ka lidhje me kete, nese nje psikopat do bente nje gje te tille ne shqp nuk mund te thuash mire ua bene se vete i votun, kurse ketu e thone! shif sa te ulet qe jane libtardsat.

1 Like

Te pakten 4 te vrare me arme zjarri ne Kaliforni, ne nje shkolle dhe ambientet perreth. Viktimat jane rastesore.