Të paktën 59 të vrarë e 527 të plagosur në Las Vegas


#108

Ja po dalin fotot e te vrareve o Pjer,se na i bere sikur masakra ishte e sajuar me aktore.
Cfare zemerzinj qenkeni juve qe jetonin ne BE…


#109

Stephen Paddock, mund te kishte vrare me shume, se kishte mijera njerez ne koncert. Ishte aq kollaj sa te hidhje topa ne oqean deklaruan ekspertet.

26 arme dhe mijera fisheke te futura ne hotel fale 10 valixheve qe hoteli i la pa e bezdisur ndonese dhomen e mori me karten e identifikimit te Girlfriendit qe gjendet ne Tokyo.

TeleEvangjelistet e USA nuk e shohin si akt terrorrist por si akt anarkist kunder presidences se Trumpit si edhe ne vazhden e akteve jo respektuese ndaj flamurit e figurave kombetare, dhe mungeses se dashurise per zotin.


#110

Une??? Kur kshtu?
Mos je duke me ngaterruar me ndonje peshk tjeter


#111

E kisha me Zeqon,po meqe i je pergjigj ti para meje,me del sikur te jam adresu ty. Faji i sistemit.


#112

Aha se thashe c’paska bere vaki


#113

Plasen teorite e konspiracionit. Ka pat dhe nje te dyte qe ka qellu ne kat te katert,lexova diku dhe hetuesit nuk i tregojne te gjitha.


#114

Keto mund te jene te ashtuquajtura lajme ruse … keni kujdes


#115

12 posts were merged into an existing topic: Diskutim i lirë - tetor 2017


#116

S’ka lidhje me kete, nese nje psikopat do bente nje gje te tille ne shqp nuk mund te thuash mire ua bene se vete i votun, kurse ketu e thone! shif sa te ulet qe jane libtardsat.


#117

Te pakten 4 te vrare me arme zjarri ne Kaliforni, ne nje shkolle dhe ambientet perreth. Viktimat jane rastesore.