Të paktën 59 të vrarë e 527 të plagosur në Las Vegas


#41

Australia Britain etj jane diktatura sipas teje e. Siri’s Afghanistan Somalia etj ku secili ka nga nje difek jane vende Demokratike?


#42

50 vet? vari ka…


#43

C’deshi ai qe boni fotto me Palloshin .


#44

Shkuan 58 viktimat fatkeqesisht


#45

Australia dhe Kanadaja nga sa di une,i lejojne armet.
Per Angline nuk di gje.


#46


#47

Lajmet thone per 58 te vrare, por une sikur nuk pashe no nje , veç rremuje dhe te gjithe ulur. Tek tuk edhe noi komentator amerikan (ne Las Vegas) qe ironizonte.


#48


#49

kta jan viktimat e liris amerikone, vari lesht…ai vend ka koh qe esht n luft civile .ruj veten byrazer.


#50

Amerikani i bardhe i indoktrinuar me rednekllik a quhet terrorist?


#51

Cfare po perpiqesh te thuash me kete? Eshte e njejta gjuhe qe ke perdorur dhe ne nje fatkeqesi tjeter me pare.


#52

Komentet e idioteve jane idiote por nuk do thoja se jane me te frikshme se vete akti.


#53

meqe redneku su kap i gjall pritet tja vej reuters emrin kopilit


#54

Kush jane keta 58 vete te vrare, a i ke me foto, identitet karte, e adrese. Po i pate, nxirri.


#55

Ka ca rregulla etike Pjer. Para se t’i nxjerre fotot per ty, policia duhet te gjeje, kush jane te vraret, se ne ate rremuje, cave prej tyre u kane humbur cantat e portofolet - dhe kartat e identitetit. Se pari duhet te njoftoje familjet e te ndjereve qe mos ta marrin vesh se u kane vdekur te afermit ne televizor. Do durosh pak por do dalin se ai eshte nje qytet ku viziton gjithe bota, jo vrime ne pyll.


#56

Prit o Pjer se eshte heret akoma, mund te kete edhe viktima te tjera nga te plagosurit qe nuk mund t’u mbijetojne plageve.


#57

Ja ku e ke foton e viktimes se pare Sunny Melton he was a registered nurse who worked at the Jackson-Madison County General Hospital. Nderkohe numri i te Plagosurve shkon ne 500 vete.


#58

Po karta e identitetit, te pakten tek meshkujt, mbahet ne xhepa, ndryshe nga femrat qe i mbajne ne çanta.


#59

Kush eshte, ajo apo ai.


#60

Burri, gruaja mbijetoji