Të paktën 59 të vrarë e 527 të plagosur në Las Vegas


#61

Kush je ti more zoteri qe po me kerkon llogari? Te te vije turp qe insinuon qe nje masaker e tille s’ka ndodhur e paskan qene aktore! TURP! Hera e dyte qe e bene kete. Kushedi c’te thone ata hamajt e tjere pirate Somaleze. Dicka e dinte Gjermania dikur po Belgjika e mbylli nje sy dhe ja tani.


#62

Pjero be patient, nuk numerohen robt aq shpejt e ti je I fundit qe ke me e marre vesht. Jane familjet qe lajmerohen, e jo ti prej kuriozitetit.


#63


#64

Gjembo, mos merr zjarr si zjarri qe gatuan, une nuk thashe qe s’ka ndodhur, por ne ngjarje te tilla, ku protagonisti gjithmon “vetvritet” apo vritet, pra nuk dihet nga e ka piknisjen, media i hiperbolizon viktimat, iu jep nje emocion te veçante ngjarjes, dhe ja ku u harruan hallet e dites e te javes.


#65

un per vete besoj se eshte inskenim . me teper do me interesonte nese kongresi amerikan po meret aktualisht me ndonje ceshtje brisante.


#66

mos esht Rambo IV


#67


#68

Rambo nuk luante bixhoz se ky linte 10 000 usd ne kazino per dite. Cun Hajduti Bankash ka qene por ligjin se ka thy ndonjehere. Ka qene adoleshente ne kohe te Drug Sex e Rockenroll e kur kundershtohej cdo politike e shtetit amerikon keshtu qe mos u habit sikur te jete kamunist i hershem.


#69

Pi alkol te shkartisur po mos pi mendte. Media po thoka kot vete qe jane vrare 58 veta? Ty te pelqen te luash kungulleshkash? Sipas teje sa jane vrare?

Prit se s’qenke vetem ti qe ke shkare e thote eshte inskenim. E gjete dhe nje shok Pjero. Takoje e shkruani bashke VQ III

TURP!


#70

Ku ta di une, kur jam ketu para gotes dhe monitorit :smile:


#71

Waw ,


#72

How stupid can she be??! Lol ma mban veten per lawer gjoja.


#73

Nuk e paska patur gabim fjaline e pare.

“If they wouldn’t do anything when children were murdered I have no hope that Repugs [sic] will ever do the right thing,”


#74

Zeqo, te lutem, na i thuaj me dy llafe seç thuhet ketu.


#75

Gjembo, qenke budallepsur fare, ketu eshte forum shqiptar, dhe jo anglisht-foles.
Thuaje shqip çfare ke ndermend te thuash.


#76

Pjer, kjo ka thene qe mire ua kane bere, se me qe keta shkojne ne koncert e degjojne muzik popullore jane republikane te Trumpit, qe i bije kjo te jete demokrate me te Clintonit.


#77

E he, flm. Zeqo.


#78

Pjer, paske shkartisur pije te skaduara sonte me duket. TURP!


#86

:frowning: Per sa kohe lejohet mbajtja e armeve eshte dhe rruga e shtruar per te marre jete njerezish.


#87

Amerikani i bardhe i indoktrinuar me rednekllik a quhet terrorist

sa kohe s’perben ideologji, s’e kap dot per indoktrinim.
sa kohe nuk perben kauze s’e kalon klasen per terrorizem