Trump në syrin e një tjetër stuhie politike


#44

E ca do te thush me kete ti? :slight_smile:
Era Trump do i shfarose kamunistat e Shqypnis


#45

…The six-week operation ran from March 26 to May 6, and nabbed 1,378 suspected gang members, including more than 100 members of the MS-13 gang, the crime organization specifically targeted by the Department of Justice…

http://www.theblaze.com/news/2017/05/11/nationwide-ice-sweep-arrests-dreamers-ms-13-gang-members/amp/


#46

pranej dhe diktatoret gjeja pare qe bejne kur hypin ne pushtet, mbyllin gazetat. ky trump do t’i kete kater vjet pas shpines gazetaret e amerikes. do t’ja nxijne jeten.


#47

Taksirat I madh Te ka zene :smile:


#48

#49

Briskun ta mprefin ca…te mos harrojne shkumen :grin: Trumpit i eshte bere lekura sholle dhe ka kriju imunitet nga mushkonjat e mocalit.


#50

ca thu o redneck ca thu … i ka keto demokracia thuaj duhen duruar edhe budallenjte e fisit … po sa cudi qe gjithe shqupistat jane edhe trumpista … normal budalleku nuk njeh rraca


#51

Impeach the son of the bitch :smile:


#52

kane dhe me shume leke ne amerike. milionera jane bere maloket atje. ata te jugut lajne pjatat den baba den.


#53

shkabe mos fol per gjera qe si di …


#54

more jani po s’jam shkaba a te qifsha udhet


#55

E po te thone spiunat dhe shanelepiresit shqupista dhe redneck eshte c’eshte :joy:. I ke rene deres gabim o geradall i gjatovines se tipa si puna jote nuk ndryshojne shume nga ky idioti ketu


#56

sa inat qe te vjen kur te demaskojne o burr i dheut … direkt me te shame :rose:


#57

s’permenda gje as ram as berish o i pashkolle … ik na bej 1 pizza tani


#58

Duket qe te eshte bere mendja pizza, te paskan lene pa ngrene me sa shoh :smile:…shko e laj ndonje pjate perpara se te vije pronari .
Eh si jeni katandis ju spiunet, ju kane lene pa pune… As shqupi dhe as gjatovina spo ju begenis


#59

ca te bej une … kur kam hasur ne shqiptare picaxhinj keto argumente kam degjuar si puna jote … prandaj te thashe picaxhi, po ti me siguri duhet te jesh pak me lart se di te perdoresh edhe kompjuterin. :rose:


#60

Dukesh qe je nga ata tipat e fustruar qe nxjerrin shkume nga goja kur shtypin tastjeren per te kompesuar ate shkumen e helmet te pirgut te pjatave qe lane pas gjate 10orareshit.
Nejse ai arti i picave eshte pjese e “atij arti” qe fatkeqesisht nuk e zoteroj, por atyre qe e zoterojne ju heq kapelen me respekt.


Ilir Meta bëhet President
#61

Frustrohem kur me bie stoku pasi nje tufe me loqe zgjodhen nje president loqe dhe duhet te vij ketu te lexoj dhe ndonje budallek nga ordinere si puna jote … kjo eshte demokracia+interneti, megafon per budallenjte


#62

Shif se stoqet e pjatave do bien patjeter, s’ka rruge tjeter, ashtu plotesohet “ai” 10orareshi… Sa per Trumpin,ai eshte thjesht pasqyra e realitetit post-neoliberal qe “snowflakes” si ty dhe te tjere me IQ sa temperatura e dhomes ju bete tifo pa i vene ne dyshim(si komunstet e devotshem qe si largoheshin vijese partise)…Nuk ta ka fajin pasqyra nq se nuk te pelqen imazhi.
SHBA kishte nevoje te domosdoshme per nje Trump ne menyre qe te pastronte mocalin nga dinastite Clinton,Bush,Chenney e co po nuk ma ha mendja te arrish dot ta perceptosh dot kete fakt spse e ke trurin te urpuzuar sipas linjave “llogore” partiake

.


#63

jo jo une c’ne qe te arrij te kuptoj … prandaj ju kemi juve si vizionare … po shiko se mos ja u im :peach: ate debilin qe zgjodhet per president