Urdhër-arreste për 3 ish-zyrtarë të Policisë së Vlorës


#21

Urdhero! Fjala jote ne vesh te shtetit!
http://www.gazetadita.al/policia-dhe-prokuroria-ne-hotelin-e-eskobarit-pritet-vendosja-e-sekuestros/


#22

A ti do mbetesh kerric gjithe jeten, nuk ke per t’u ngjitur as ne nivelin e gamorit.


#23

Mos ia ve re, e ka amour haine me zonen operative. I duket vetja i humbur tani qe nuk ka me operativin e zones ti thote cfare duhet te bej si duhet te sillet.


#24

:grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:
Rrofsh!


#25

C’te bejne Te varferit.ose me dele ose me kapele I thone andej .


#26

uauuu gangrene e bene ate vend aq te bukur monstrat e rilindjes se bllokut te katunareve

ja shikoje mo


#27

trimat e rilindjes cane ferren spurdhjaket, me brekushet e Yamamaotos do e kene kalu kufinin edhe keto.


#28

A post was merged into an existing topic: Diskutim i lirë - nëntor 2017


#30

Denoncimi/ 863 mijë eurot e gjetura në makinën e Sotës janë vjedhur në një bankë

“Doktor, Përshëndetje nga Kosova,

Me shqetësim jemi duke e përcjellur rastin Tahiri, i cili është duke e njollosur Shqipërinë dhe gjithë shqiptarët.

Unë jam një biznesmen i suksesshëm nga Kosova qe 40 vite, ndërsa 15 vitet e fundit jam duke u ofruar shërbime në industrinë e sigurimit (security).

Që nga fillimi i rastit Tahiri, jam duke ndjekur çdo lajm dhe opinion në mediat e Shqipërisë. Dhe, unë si njohës i sigurisë, kam ardhur deri tek konstatimi se ato para janë nga krimi për arsyet në vijim:

  1. Deklarimi i familjes Sota dhe avokatit të tyre, se paratë janë nga kursimet, nuk duket i qëndrueshëm, sepse paratë e kursyera për disa vite kursehen në valuta 500Eur, 200Eur, apo 100Eur. Ndërsa, paratë e gjetura në xhipin e Sotës, shumica e tyre janë të valutave 20Eur dhe 50Eur.

  2. Me çrast, këto para duket të jenë nga plaçkitja e Bankës ProCredit Bank në Prishtinë, më 10 Gusht, 2017 për arsyjet në vijim: Kriminelët në princip nuk qesin paratë e ndyta në treg para 3 deri në 6 muaj dhe denominimi i parave ka shumë ngjajshmëri me denominimin e parave të plaçkitura në rastin ProCredit Bank.

Andaj, në këtë rast, duket se kriminelët kanë gjetur Seksererët Sotën dhe Shoferin e familjes Tahiri, që me ato para të blihet Droga nga Sajmir Tahiri dhe kështu po bashkohen kriminelët me krimin e organizuar nga pushteti.”


#31

Vangjel e gjeeeeeeteeeeemmmmmmm!


#32

Kan dal tu bo pazar per nji bluze XXXL te Manuel Nojerit per Shefin E Modh Fare : :smile: :smile:


#33

ncncncncncnc ne dore te kujt paska ra ai vend, llumi i llumit, keto lloj mashtrusash vjedhin edhe te vdekmit e jo mo te gjallet


#34

Nuk e noku Rroku, rrofsh thote palla dhe qesh