Viti 2017, pak shpresë për Shqipërinë

Kjo temë u sinjalizua nga komuniteti dhe është fshehur përkohësisht.

te njeten gje te beje dhe rama, spo i kerkon njeri te marre lopate ne dore

leket ti marre ku i mori sala, e te beje eje femijet me shtepi luksi, e ti lere faturen qivirise tjeter

leku eshte leter, eshte virtual, ska vlere reale, 4 vjet ler dicka, se shtet pa borxhe ska

salukun se urren njeri me shume se une, por ki inatine foli hakun :slight_smile:

lets make the fucking albanistan great again

Premtoi 300 000 vende te reja pune ne kater vjet, Edvin Kristaqi.

Qe ta jemi te kjarte, kur premtoi ishte i vetedijshem se mandatin po e merrte nga berisha, jo nga merkeli. Gjithsesi premtimin e dha.

Kemi dhe ne deshtimet tona,jemi te ndregjegjshem,por kjo nuk na pengon te dalim ballehapur para popullit,e t’i kerkojme edhe nje mandat tjeter.

Ballehapur para bagetive, thuaj. Te ishte para popullit do te merrnit plumbin ballit :slight_smile:

Ti nga dole te ky konkluzion ?!

Cfare deshtimesh o shoku Pjeter? Ju i keni dhene zhvillim te papare vendit, duke zbatuar parullen e Partise: “T’u qepemi maleve dhe kodrave dhe t’i bejme ato pjellore si fushat” por me hashash, keni modernizuar transportin duke e bere me Piper, keni gjetur menyra origjinale per te dhene para, miqve te Rilindjes jo vetem me buxhetet e sotme, por edhe me ato te dekadave qe vijne, ndersa ndave pushtetin me Ilir Meten, njeriun me bllok…

Bemat dhe gjemat e liderit global po kalojne filmat thriller…

Beni? Ben Cullufja, je kthyer?

E shoh se te paska mbyt trishtimi. Nuk po e kaperdine dot prspektiven e kater viteve te tjera ne opozite. Kshtu asht kjo bote jallane,duhet pune qe te dalesh ne krye. Deshperimi s’te shpien kerkund.

Cka meritojne ata qe mbysin vendin ku brenda mandatit te tyre ikin mbi 500 000 qytetare nga syte kembet?!

Btw, a te kujtohet koha kur Shqiptaret shponin bjeshket per autostrada, e meritonin schengenin, futeshin ne NATO?!

Te pyes per te ta kujtuar cka dmth te jesh edhe me i dobet dhe me i keq se berisha.

1 Like

Pak shprese thua ti?! as ka shpres fare me Edvin Kristaqin, vetem z, Berisha mund te bej diçka.

sa me emancipim te kesh arritur si shoqeri aq me shume e vuan depresionin dhe mungesen e shpreses, sipas bbc-se shqiperia sivjet u shpall kryeqyteti evropian…i droges.

Keni kriju nje realitet te deformu ne koken tuj. Propaganda ju ka indoktrinu. E shini Shqiprine e syzet 3D te Fahri Balliut. Nuk gjykohet me mllef,me mllefin tuj ju vetem paragjykoni,ose gjykimin e keni te parafrabrikum,no matter ca mund te ndodhe apo ca ka ndodhe.

Po po, Ben Cullfja jam. Pak pesimist- thote Pjeter Mustakuqi. Por mbahem, shyqyr zotit.

1 Like

Po, e kam pas dasht fort ilir meten, kur ti e quaje hajdut. Tash te shoh duke iu lepire te njejtit, ma ka deformu koken realieti.

Sapo filloi nje film ne nje nga kanalet e digitalbit dhe, them me mire po ndjek filmin ne telivizor, se sa te rri e te komentoj ket filmin ne koken tuj.
Naten e mire.

jua kan shtu numrin e kanaleve me ju mor mend, o pjeter! si puna e fese qe ka pas qene opium per popujt, njashtu ju eshte bo dhe dixhitalbi e tringu

2 Likes

Si ska shprese. Me aparicjonin e z.Trump bota fle e zgjohet nen ethet e shpreses.
Madje kjo e jona nuk eshte me shprese, eshte Besim dhe Bindje me dy B te medhaja bile bile.

Juaji,
Fikret

Ta gezoni Dobicin e Dulles

Mendoj qe ka dhene prova per te kunderten.