Zgjedhjet parlamentare 2017 -Pjesëmarrja rreth 43%. Më e ulëta historikisht

Rilindjen nuk e bejne koalicionet,e ben fryma.

Drejtesine do ta beje ai qe mbushi Parlamentin me kriminele dhe qe mbuloi Shqiperine me droge ? Apo Beqja :joy:

1 Like

drejtesine e ben vettingu o brad, pse politika

Me pelqen optimizmi jot vajze :slight_smile:

Drejtesine do ta beje Z Basha, sigurisht me ndihmen e NMN

Dobet , sna the gjo .

Ose e kunderta .

Sigurisht.

po s’je ngaterruar ne probleme njeriu s’ka arsye mos jete pozitiv lidhur me ket pune,
besoj edhe ti, po ashtu

Varet me cfare kuti e mat ti dobesine

Brado nuk ka munci te jene 3,5 qe kane te drejte vote. Censusi sikur nxorri 2,8 milion banore qe banojne ne Shqiperi. Megjithate, une kerkova tek ky sajti, por nuk nxorra dot gje;
http://www.cec.org.al/sq-al/

I paster Qelibar .

Ika tani se po me ben verejtje Admini qe spo u le te tjereve hapesire , peshku qenka me metra katrore .

1 Like

Ik se duhet te jesh ne terren,aty te do Partia

Jam ne Münich , Partia ka nevoje kur na therret Sali Berisha , me keta kundershtare qe nuk arrijne te behen Deputete nuk ka nevoje Partia :joy:

Nje vote me pak per koalicionin e Rilindjes.

Ndihmojme me menyra te tjera , sigurisht legale :sunglasses: Skam te drejte vote ne Shqiperi.

pse pra i quan 3.5 milion vete votuesit ? ne gjendjen civile shqiptare figurojne dhe persona te vdekur neper bote ka dhjetra vjet. se asnje nuk e ka deklaruar vdekjen e tyre.
nuk merret per baze gjendja civile dmth. por duhet ndryshuar ligji dhe te behet si ne france, qe te kete regjistrime per zgjedhjet. jepet nje libreze zgjedhjesh e vlefshme vetem per nje kohe te kufizuar (tre kater zgjedhje jo me shume) dhe libreza riperteritet. kjo shmang vjedhjet e votes.

vota ime perdoret ne shqiperi prej vitesh psh, (njeri me solli emrin tim te fotografuar ne listat e votimit, edhe pse se kam shkel shqiperine prej vitesh.

Rilindja ka vend per kontributin e te gjitheve,dhe jo vetem me vote.