Zgjedhjet parlamentare 2017 -Pjesëmarrja rreth 43%. Më e ulëta historikisht

koalicioni i qelbesirave po ha kokat e njeri tjetrit, spektakel i shpifur :-1:

Sepse aq jane ne listat e votuesve , te vdekurit duhet ti cregjistrojne , sigurisht qe vota jote perdoret kur nuk je i zoti ta perdoresh vete.

çfare llogjike qe perdor mer shok. akuzon dhe te tjeret per mafioza ti. ti ke llogjike mafiozi po vete.

Mafioz une ? Sigurisht qe jam :joy:

Shume vap sot dhe njerzit preferuan plazhin, po ishalla zhduket LSI me gjithe president e Monike.

Ne Shqiperi voton per Ramen, ne Amerike per Trump.

lol

2 Likes

Moza ne amerike jeton dhe eshte ne rregull me Z.Trump, per ketej nga albanije vetem sa tallet me batutaxhiun pallosh.:joy:

Nuk m’u duk si tallje. S’eshte hera e pare qe ka shprehur pelqimin e saj per te palloshit. Gjithashtu s’eshte e vetmja qe shoh te kete kete kontradikte te brendshme.

Se mos harroj: lol

Ndofta e pelqen ashtu kot se s’e ka pasur rastin te haje naj shpulle, si Rudina psh. Z… Trump te grapte vetem nga pusi, dmth me xhentelmen.

1 Like

Po lexoja shume veta ketu qe mendokan se fiton Luli. Po kur Lulin nuk e voton as gruaja e tij si do ta votoj tjetri. Kete lajm e ka hap Jozi ne gjithe Shkodren. Shpresoj qe Luli te kete votuar per Lulin.

Palloshit edhe nji here tjeter thanl you per Liken president. Mbas kaubojsit ne parlament kjo ishte gjetja me e mire per Shqiptaret. :cold_sweat:

Jozin e la pa pune ai. qe nga neser do t’i duhet te shese speca ne treg me jetu. ne keto sistemet demokratike, po nuk ishe ne listat e partive s’ke me asnje mundesi te zgjidhesh, te jesh kushdo. se Lista votohet, jo Kandidati.

Ndeshja politike qenka me nokaut :yum: lexoni ketu ;
http://www.panorama.com.al/meta-e-thote-troc-nga-lezha-as-jeta-ime-ska-vlere-para-votes-se-lire-te-shqiptareve-sot/

Eshte tu luftu per jete a vdekje o pjer.

Ka dash me thene “Jeta ime nuk ka vlere pa Milionat qe kam vene me duke punuar me ndershmeri”. Thank you Mr Rama nese e plas ne burg pleren.

Na e shpifen. Po shyqyr qi kemi telekomanden:

2 Likes

Po mos ndodhi e kunderta Espana, qe Kok-Tulja te plasi ne burg Palloshin, kuptohet po fitoi.

Pjer ne Shqiperi je!?

Po shikoja lajmet dje te tpch, klan etj etj, dhe per nje moment nuk e kapa pse por lajmet qe nga fillimi deri ne fund flisnin jo per rruge te paperfunduara, cmime te shtrenjta, sezoni veror…E megjithate ndihej nje qetesi ne intonacion dhe interesim ne gjerat e perditshme. Nuk u fol asnje fjale per politike dhe nuk doli ndonje politikan duke dhene intervista. Ishte dita e heshtjes parazgjedhore. Ne 364 ditet e tjera popullit te lodhur dhe mbaruar shqiptar i çahet daullja e veshit qe nga ekr, erv, lzb, srb, imm e deri te idiotet gaztore si fevziu, qimi, qani, turi, tani, mandi, ylli…