Zgjedhjet presidenciale ne Shtetet e Bashkuara

Ti duhet te jesh i vetmuar deri ne mjerim, ndryshe nuk shpjegohet ! Cfare jete muti qe ben !!

kush diskuton vetem per politike ben jete muti! biles eshte mut muti!

une nuk diskutoj per politike, pra jete muti nuk bej, shume shume mund te bej jete kake!

po ata majtistet paskan qene legena fare qe i kundervihen presidences ne keto kohe te rrezikeshme.

sot jam i merzitur, nuk me behej te gatuaja, zbrita poshte ne bar hengra nje panine me biftek te prishur qe kish dy dite ne vitrine
jete muti te jesh vetem, ke vetem televizorin ne vend te gruas, te ze korenti po t’i futesh duart

Biden ia perplasi ne fitire Miloshevicit duke I thene se e ka vendin ne Hage .Per kete hallall e paste voten pavaresisht se eshte teper plak per ate pune por alternative nga krahi tjater eshte ai tipi qe mburret se ndaloi nje lufte midis serbeve e shqiptareve e cila ka 20 vjet qe ka marre fund .

1 Like

Publikimi benet pasi jane numeruar te gjitha me sa di une .

1 Like

…ene Lady Gaga per Biden is not good …

Trumpi ka Bleonen , Bideni lady Gaga .pra jane jek e jek :joy:

Trumpi ka Bleonen, Bideni lady Gaga, Marloni i ka te gjithe ngambrapa.

jemi bere si ato personazhet e marques tek 100 vjet vetmi …

te gjithe jemi duke bere jete muti te vetmuar, urrejme per vdekje njeri tjetrin dhe veten. Edhe çifti i fundit amoroz Stalker-Korrikse divorcuan. Era e urrejtjes fryn mbi Peshk.

1 Like

Mua me pelqente shume tema kur flitej per Teatrin kombetare dhe shfaqet qe jepeshin aty, por e prishen kshu qe skemi ca mhb tj te bejme

i gjithe Peshku eshte nje teme e vetme

Analize e bukur. Jam kurjoz/ze te di a i ke vete keto mendime apo ke folur me ndonje nga shoket kolege te ushtrise 50 cent ne Kinen Moter?

Mos te te them kot loqe, po a lexon ca sjell, apo i fut nje google “civil war”?

Ka shance te shkoje si Bush-Gor, por asgje jashte rendit kushtetues.

Lufta civile ka luften brenda, dhe askush nuk do shkonte ne lufte vella vrasese per Trump.

Trump eshte ai lloj frikacaku qe ka dit ta perdor shume mire intuiten per te shpetu lekuren gjer tani. Maximumi qe do beje eshte nje marveshje, per te ikir ne heshtje, nese ashtu si Nixoni pasardhesi i jep fjalen qe nuk do rrasi brenda. Dhe kete leter mund ta loze vetem nese del “barazim”.

1 Like

Si duket ti s’ke takuar asnje trump supporter.

Lerini budalliqet. Nje gje te dalesh e te tregosh se ke arme ne nje miring ku paqeja sigurojet nga eskorta e policise, e nje gje tjeter te hash plumbin per taksat e Trumpit.

Black life matters nuk ishte thuajse gati te shkonte ne lufte civile?

Ata besojne se Antifa do te vrase te gjithe te bardhet .Liberalet konspirojne kondra te bardheve dhe se raca e bardhe eshte ne rrezik zhdukje nga racat e tjera prandaj duhet te pregatiten te mbrojne veten nga nje qeveri tiranike e sunduar nga cifutet e ku di une sa absurditete te tjera .kane arme , ka kohe qe pregatiten ne pyje per diten e kiametit.Duhet vetem nje t’ia beje bam e pastaj te tjeret pasojne .gjithe lufterat keshtu fillojne . ne fillim del nje i krisur , pastaj behen dy , tre . etj…

Ndihem i nderuar dhe sederperkedhelur kur marr vleresime te tilla nga dikush me nje livel aq te larte intelektual si ti. E dija qe dicka te bashkonte me Alben me zamete dhe te ftohur ngambrapa: peshtjellimi rreth identitetit gjinor. Po Alba me zamete dhe e ftohur ngambrapa eshte me firaun/e se ti, e fsheh gramatikisht nje gje te tille, ndersa ti jo. Jam kurjoz te di, ishe poshte ures sot, te beje ndonje lek, se eshte bere keq si i/e pavarur qe je dhe ne opozite te perhershme. Po sidomos shume shume kurjoz jam te di do t’u vesh kycin mediave te politizuara si CNN, Fox and co., qe ta besh Ameriken si Zimbabvet? Ne pritje te ma shuash kete kurjozitet qe po me rreshk e po tret.