Antisorosianet shqiptarë nuk janë vetëm


#124

sillen ne menyre primitive dhe jane shume te dhunshem, komplet pjese e se shkuares…


#125

Vetem qindra? Une lexova ne alternative media qe kishin qene qindra mijera kercenime.


#126

Cfare do te thuash me kete?
Qe te majtet jane pacifiste?
Nuk e di se kush lexon lajme alternative.
Po me duket se te kane bere lavazh ne tru CNN dhe simotrat e saj.
Qetesojuni se 8 vjet do te keni te beni me zotin Trump si president.


#127

Nga ty po e degjoj per keto kercenimet me vdekje qe paska marre. Na trego ndonje prove, apo do ndjekesh shembullin e Conway, Spicer, Miller, etj.? Kerkova ne “MSM” google e s’me del gje.


#128

MAGA


#129

Si ne enderr,


#130

Shife kur te fillojne ta shyqejne hienat e Hollivudit.
E pesoi nje super klas aktor dhe regjizor si Mel Gibson,per nje fjale goje kur ishte I dehur, dhe jo me kjo.
Uroj qe te mos pesoje gje por veshtire se do ti perballoje krokodilet e Hollivudit.
Megjithate sido qe te ndodhe ajo sot eshte po aq e njohur sa Adele me shoqe fale trimerise qe tregoi ne ate strofull gjarperinjsh.


#131

Bravo i qofte vertete, respekte. Gojet e liga mund te thone qe ne 3 ceremoni per Grammy qe ka qene eshte veshur per te terhequr sa me shume vemendje. Sidoqofte, ne ndryshim me deri me 11 shkurt, tani njerezit ja degjuan emrin. Uroj qe dhe karriera muzikore t’i ece aq sa dhe ajo e modes.

Si te duket kjo veshja e vjetme?


#132

Keni dalë goxha jashtë teme çuna/goca…


#133

Une kerkoj ndjese. Fshiji keto po te duash dhe lere temen te hapur.


#134

E paska trupin gjithe gunga. Duhet ta ket llafe-pist Van Dammi edhe kete.


#135

nuk eshte bore kjo jo, nuk eshte as shi as bresher, jane pare pare pare keto qe po na bijne nga qielli

Daku Xhonsi nuk permbahet me, ka shkuar 20,400 tjeter rekord, e zgjidhi nga zinxhiret Presidenti i Amerikes zoti Trump.

http://money.cnn.com/data/markets/dow/


#136

Sorosi paska 20+ vjet ne Shqiperi. A gjen gje njeri me e provu i here pa Soros?


#137

Sigurisht qe nuk jane vetem .


#138

Me 18 Shkurt fillon ndryshimi i madh ku dhe Sorrosianet per zhelesh kena me i nxjerr nga Shqiperia .


#139

Brado, me Lushin eshte pak veshtire. Thone qe komandanti do ta bej therror mbas zgjedhjeve( marreveshje me i hedh byzylyket).


#140

Komandanti kandidati kryesor per President , sipas Ilir Metes kjo , Likja Kryeminister , ca te bojme .


#141

Kryetar i ri do behet njoni qe i flasin shkurt A.i


#142

Dikush nga rrethi i ngusht fare…


#143