Dhunë dhe vdekje në Charlottesville


#238

Te njejten pietje bene banoret e Charlottesville per supremacistet e bardhe qe ardhen nga ana e anes per Te protestuar dicka qe ishte e drejta e banoreve Te qytetit per ta vendosur .


#239

Po kesaj statujes ketu si t’ja bejme se ofendohen edhe keta!


#240

image


#241

A e moren pergjigjien te pakten , apo i duhet kamion rradhes tjeter ?


#242

Nese shumica duan ta heqin e te vene nje monument te sulltan mahmutit so be it .


#243

Got it got it, shumica vendos, tani keto po kerkohen ne Uesej, me vone do vije edhe rradha Albanjes.


#244

Shqiperia nuk i ka rene ne qafe asnje minoriteti. Objektet fetare ua nderon te gjitha paleve.


#245

Zeqo qe ti mund ta rresh menien qe rrjedh nga Kastrioti edhe ben vaki por cte plasi bitha ty per Gjeneralin Lee. Ne ene kur shifnim filma me kaubojsa gjithmone me indianet donim te beheshim… E djathta amerikane Zeqo nuk eshte SEXY por fshatarake e trashur dhe e dhjamur me koke te trashe…E SHPIFME


#246

kriteri i pederasteve te lebetit nga pallimi per vlersim te njerzve eshte Kriteri i Pallimit:

kush nuk eshte seksi, dmth kush nuk pallohet familjarisht, nuk ka vlere, eshte katunar i trashe tirons.


#247

O ti @bsalaj Nuk kishe menyra te tjera per t’i bere vetevrasje peshkut, pervecse ta lije ne dore psikopateve?


#248

E nxorre koken o Injoronti i Moth…po sigurisht Zeqo te ngrinte e te ulte spiun e fuks 5-leksh mer sumshkrepse…tani do te bej i cik fresk…e do te boj nje masazh te omel …se u gradove nga Spiuni e Fuksi i Blogut u bone Moderatori i Moth i ktij Timit…`


#249

mos u merzit shkabe se ti je seksi familjarisht njesoj si tironsi lebetit, jeni seksi te majte njesoj si e majta amerikane.


#250

U detyrua presidenti t’i mbylle dy Keshillat se po i dezertonin antaret.


#251

#252

Thank you Mr. President! :rose:

u be ca kohe sikur jane zbehur falenderimet ndaj Presidentit


#253

ty te behet qejfi?


#254

Varet si e interpreton


Diskutim i lirë - Gusht 2017
#255

Ajo qe ndodhi ishte krim dhe ti qe bie dakord me ate je po aq kriminel sa ai kafsha qe kalbet ne burg .


Diskutim i lirë - Gusht 2017
#256

Une thjeshte thashe qe nese pas kesaj se kane marre ende pergjigjien qe kane 2 vite qe e kerkojne ndoshta heren tjeter do iu duhet kamjon edhe nese ti presupozon qe une i mbeshtes , qe po ti lexosh mire komentet do pendoheshe ne ndergjegjien tende per akuzat qe hedh ketu ndaj vellaut shqiptar :stuck_out_tongue:


#257

Je duke folur si “oksidental” apo si shqiptar? Se paku ne kemi provuar vetem stalinizmin dhe nuk kemi ekzekutuar akoma ndonje spiun te partise.