Diskutim i lirë - shtator 2017

Mire mo vella, po c’faj ka Shukriu qe e marrin me qafe keto bichet!? ajo ka deshire ta takoje ay nuk e lë!

1 Like

Po s’do kete lare enet akoma ai i shkreti edhe e ka me merak :stuck_out_tongue:

Ja nje antar i nderuar i GAT qe kontribuon ne pastrimin e mjedisit ne vendin e shkabave

Te gjithe ne e falenderojme.
P.s. mund te verehet dhe influenca budiste ne mbyllje te videos. Sic do shprehej shpesh ish-antari i nderuar, shkaba, ne Akullstan ka shume indiane e arabe

2 Likes

Bravo i qofte Adit, dhe do ishte mire qe kete pjese ta jepnin ter tv shqiptare, edhe si nje sensibilizim per mjedisin.

Bravo Edvin Kristaqi !
(Kahere s’e kisha than)

1 Like

Komuniteti shqiptar ne Kanada , apo shqiptaret ne Shqiperi , se une se falenderoj per vete.

Sensibilizimi nis nga vetvetja , nga mbajtja ne dore e shishes apo paketes bosh deri sa te shfaqet koshi me i afert , e jo aventurat narcisistike neper kanione e lumenje mbi te gjitha te promovohet ne faqen me kanceroze ne sferen online shqiptare, JOQ.

Ai qenka palle qe shko e pastro aty, derri do habitatin e vet, do plehra lluce.

Kujdes se do indinjohet komuniteti mysliman me komentin tend , mos perdor derrin si shembull

zeqo , e kisha harruar fare kete fjale :grin: Habitat :grin:

jam i sigurt se atij e te tjereve do i plasi trapi qe nje zoteri si ty nuk e falenderon. Per kete jam i bindur

Une te pakten jam i sinqerte, e them sic eshte edhe kur sme plas trapi qe cohet njeri e mbledh plehrat , e nuk them bravo e faleminderit per sy e faqe

Po Ky ka ndermen ti shkoj deri ne fund punes se importit te plehnave ka thon.
Ky kanadezi njifarsoj po na heq bukn e gojes :stuck_out_tongue:
Apo ku marojn plenat e Italis thuj,

ore, ne debatin e plehrave hedhur ne cdo cep, sinqeriteti yt eshte thelbi

Dhe ne vullnetarizmin e pastrimit te tyre , protagonizmi si i joti eshte thelbi :wink:

1 Like

Ju te Kanadase paskeni dale ke ZP-ja.
Çesh me e keqja, keni dal per mire :frowning:
http://zeri-popullit.al/2017/08/pershendetje-nga-tirana-kanada/

@Br3dharaku meqenese te kishte marr malli per vendin.
Kanali qe lidh lagunen me detin

Ura qe te con te bujtina

laguna-e-karavastase-2

Bujtina e kozmait
53_big

1 Like

Ja dhe keta te importuar nga karaibet
download


Ja dhe kuajt mbas bujtines qe mund te besh xhiro

1 Like

Hajt se flasim.

Ku e sheh protagonizmin tim atje, o larash? Nuk jam une qe po mbledh plehra. Protagonist kerkon te behet koka jote me gunga qe kerkon medoemos te thuash tenden, si zakonisht, pa pike llogjike.
Mbase ndonje dite kur te kem kohe, te shpjegoj cdo te thote protagonizem

Rrofsh, me çmalle. Fola pak me Bradin ne viber dje. Nuk eshte sh i interesuar per ate idene e Bertit. Nuk me del koha, thote Bradi.
Foli pak kur te takoheni. Te shkruajta me gjate ne privat