Dita e vendimit për Bashën


#90

reminishence e koheve te arta te ppu-se. Shkaba qenka kthy i rilindur dhe me i zjarrte se kurre. Eksperienca dhe ngjarje me kusherinj te tjere te panjohur na presin.


#91

Po ju ngelet 3 muaj nuk ka zgjedhje me Edi Ramen, vettingun do e bejme ne… tani gezoheni se po ju le 4 karrige per ministra teknicien per 1 muaj qe do jeme thjesht mbikqyres?!

Cfare arritet me kete?!


#92

avantazh eshte, sepse miletit mund t’i kthehet mendja dhe te votoje djathtas. mund ta marre si perkrahje te amerikes per te djathten dhe jo ramen qe humbi pike me fitoren e trumpit atje, et plot llogjika te tjera te llojit.


#93

Nejse Marreveshje nuk Ka, po prap mund te festoni per ata qe u ka ngel peng me perzen Kulshedren e Kuqe nga Ballkani


#94

Deshtun ngiciatat. Rama ska pranu. Ta dhashe i here s’e deshe,ha mut nashi,i paskesh than Lulit.


#95

Amerika si shpirt do thosh IFiqo, vetem me ultimatumin e zevendes ndihmesit e detyroi Edvinin te zbythet, imagjino me min te jashtem si ai gjerman e te tjere nga BE e nuk ja arriten.
Bravo Z. Trump.


#96

Perfect. Ra narcizi ne kurth.


#97

Po tani me cfare mbetet Lulthimi??? Ata tek Qadra i bindi se nuk futet ne zgjedhje me Edvinin dhe Edvinin jo vetem qe e Pranoji per KM por dhe u zbyth… prej Edinit.:dango:


#98

Rama s’pranon, ameriqi s’njeh zgjedhjet.

1+1=2


#99

Ishalla s’prano, se ka çeçua biçak pastaj.


#100

Edvin Kristaqi me tre mandate rresht e ka si zakon,kshuqe pergadituni me rrit kalamajt nan hyqmin e tij. :grinning:


#101

Amerika nuk pranon Islamiket dhe Udbashet ne Tirone…ktheje nga te duash:lollipop: :lollipop:


#102

Po ti pse lumturohesh kaq shume?


#103

S’kuptoj, pse ty te trishton lumturia ime?


#104

Nga tani e prapa quhet " Dita e vendimit per Ramen " sepse Basha eshte dakort me paketen , zv Kryeminstrin, 4 Ministra , kreun e KQZ - se , Presidentin konsensual , ksaj i thone te marresh 1 milion shuplaka e te jesh ne Qeveri , se Gjykatat dhe Prokurorine dihet qe i kemi , 1 milion shuplaka :joy:
Rilindje leshi .


#105

situate interesante, si ne ndeshje boksi. tani te degjojme ç’do thote amerika. nje gje eshte e sigurte, qe po vazhdoj gjate nje rrumpallhone e tille, shqiperia do te kete qeveri teknike.


#106

Rama ne fakt, asnjehere ska qene dakort per asnje marreveshje, por topi i mbeti atij tani. Tani ka pune me “aleatet” e tij nderkombetare.


#107

Te presim cfare do te thone opinionistet Tak Ngjela dhe Mero Baze​:grinning::grinning::grinning:


#108

Kur marojne negocjatat?
Se na u bon kapice pjatat :frowning:


#109

O anije me vela qe te perplasi Trump era ne brigjet e Pd-se
:))