Është dita e Presidentit Trump


#649

ia dogji gjithe retoriken e protestave vetem me nje levizje. a eshte islamofob a eshte katolikofob do iu duhen fonde te reja me e ridimensionu strategjine per ti bere balle ketij cikloni te fuqishem anti-establishment, ketij Bobby Fischer-i te politikes moderne.


#650

Te enjten ve dhe xhaxhin e suprim kortit.
Blickrig
Ju ngelet me pyt: harrim ish ky, a sish harrim :smile:


#651

Watson mre Watson


#652

Warning: adult content


#653

Shum njerez qe ishin skeptik, erdhen dhe nuk me than asgje sot.
Kan mbetur pa fjale,


#654

Ne cdo bar apo restorant qe te shkosh te gjitha TV jane te stacionuara tek Fox News.


#655

Miratimi i ligjeve kunder lobimit nga punonjesit e administrates dhe kongresmenet eshte pika me e rendesishme e programit qe ka plotesuar deri tani. Tjetra do jete kufizimi i mandateve qe mund te zgjidhen kongresmenet. Pra, jo me gjithe jeten deputet.


#656

Akoma beson pollet ore zoteri.
Ato vdiqen ne 9 nentor 2016.
Vazhdoni besoni pallavrat e CNN dhe MSNBC qe jane bere me keq se Tema e Mero Bazes nga niveli I gazetarise.


#657

“Miratimi i ligjeve kunder lobimit nga punonjesit e administrates dhe kongresmenet eshte pika me e rendesishme e programit qe ka plotesuar deri tani. Tjetra do jete kufizimi i mandateve qe mund te zgjidhen kongresmenet. Pra, jo me gjithe jeten deputet”

Nese e miraton kufizimin e mendateve me kongress do te jete reforma me e thelle per te “thare mocalin” ne Washington.
Uroj ta beje por nuk besoj te perkrahet nga John McCain me shoke qe duan te vdesin ne Senat.


#658

Jo,jo tha kompetenti,te enjte eshte vone.
Nderroi mendjen,do ta shpalle neser:

I will announce my pick for the United States Supreme Court tomorrow night at 8pm from the White House.
DJT


#659


#660

#661

700 , another record per presidentin e amerikes zotin Trump.
Prandaj i humben zgjedhjet ne menyre spektakolare sepse nuk ua lejon me amerikani qe tu imponojne mendimin.


#662

http://www.rawstory.com/2017/02/trump-rips-fake-news-media-for-not-covering-hundreds-of-fl-protesters-as-crowds-of-supporters/


#663

Presidenti ka kerkuar qe kjo foto te hiqet nga interneti. Ju lutem mos e shperndani!


#664

#665

20600 Daku Xhonsi per momentin, nje tjeter rekord,dite e re rekord i ri, pritet te shkoje 34,000 deri ne fund te dites. It’s the economy, stupid!


#666

You don’t fuck with people who get paid to fuck other peoples lives .

http://www.rawstory.com/2017/02/he-will-die-in-jail-intelligence-community-ready-to-go-nuclear-on-trump-senior-source-says/


#667

Te gjitha ne rritje! Edhe cmimi i benzines!


#668

The real story here is why are there so many illegal leaks coming out of Washington? Will these leaks be happening as I deal on N.Korea etc?

The real scandal here is that classified information is illegally given out by “intelligence” like candy. Very un-American!