Është dita e Presidentit Trump


#852

kush ata? se ti e solle kete fakt vetem per Sessions, jo per nanji tjeter apo jo.
fiks fare, you’ve totally drank the kool-aid. e solle me vrap ketu ashtu sic e ka paraqit fake news media qe ky ka taku ambasadorin rus, spiunin 24 karatsh qe po thu ti, nderkohe qe ambasadorin rus, spiunin 24 karatsh e kane taku edhe senatore demokrate. nderkohe qe ky ka taku qindra ambasadore te botes.

ky te pakten e beri recuse himself, perkunder nga Lynch qe ia kerkune me ngulm dhe nuk e beri.

Daku Xhonsi e permendim se ate permendi media ato oret e tmerrshme te ankthit te tmerrshem te nates se temrrshme e pamabarim te zgjedhjeve. mori fund bota tha u prishen tregjet dhe ra Daku Xhonsi se fitoi trumpi.


#853

#854

#855

845 komente, tjeter rekord.


#856

Ngrihet Dow Jones, bie aftesia per te blere shtepi.


#857

Te paska marr malli per Xhorxh Bushin se ai ti uli cmimet e shpiave pertoke, do vije prape nje Bush tjeter mbas ketyre 8 vjetesh.


#858

#859

Dow Jonesi.


#860

Voices inside your fucking head, at 03:00 in the morning, are not " extremely credible sources ". So fuck off.


#861

eehh te morsha te keqen, Genius, e boni Comney-n te besushem prap. si i xhiro keto mjeshtri.

Maestro paska qene, mire pushtetin ja mori gjithe tufes bashke, po edhe i boni me fol me vete.


#862

Cfare s’me pelqen eshte pse ka turp te thote qe e mesoi kete metode nga i madhi “qytetari dixhital?”


#863

Te paska marr malli per Xhorxh Bushin


#864

Qetesohu Donald.


#865

Tufa.


#866

ja dhe pavaresine kosoves ky, e futi shqipnine ne nato, aq do shqiptari shkrete.

pastaj edhe Ameriken e la me te fuqishme, e mori me 50 shtete dhe ja la atij tjetrit me 57 shtete, apo jo?

He mo fol sa shtete shetiti ai qe erdhi mbas Bushit?
Fol mo, fol!


#867

Vetem rrekorde:
Ivanka Trump clothing line reports record sales https://a.msn.com/r/2/AAnZAUV?m=en-us&ocid=News


#868

Republicans got jokes. “World’s Greatest Healthcare Plan”, lol.


#869

#870

Does size matter?


#871

Gud xhab:
U.S. Jobs, Wages Show Solid Gains in Trump’s First Full Month https://a.msn.com/r/2/AAo6tgz?m=en-us&ocid=News