Flisni pra shoke, a eshte faj te thuash te verteten?


#41

Tani po marr vesh qe GW Bush eshte progresiv se deri dje i keni veshur 1000 epitete fyese.


#42

Lol, lol, Sala eshte karriku deri ne rronz ha,ha,ha, shpreson qe me ndihmen e aleateve anglo amerikane te rrezoje qeverine komuniste te Edvin Eskobar, ha ha,ha…


#43

Per ça po diskutojme sot?


#44

si insekt…nsekt…sekt…ekt…kt…t…t…t


#45

Shtype…shtype…shtype…


#46

Kundeshtaret politike kane 0% mundesi te perfitojne nga kjo situate,pasi votuesit qe nuk jane dakort me urdherat egzekutive te Trumpit nuk kane votuar per te.
Kundeshtaret politike do te vazhdojne te humbin pike nese vazhdojne me anarshine dhe rremujerat qe po nxisin lart e poshte dhe ne dhunen qe po ushtojne ndaj perkrahesve te presidentit.
Kjo do ti jape Trumpit cilesine qe te duket si njeri shume me normal se demokratet anarshiste.
Do ta pesojne si ne 1972 qe i dhane Nixonit nje fitore me landslide…
Me qe ra fjala deri dje 7 senatore demokratet kane dale nga rreshti per te votuar pro kandidatit per SCOTUS.Edhe1 i duhet qe te mos kaloje ne filibuster.


#47

Aha e lexova.
Normale. Si mund te shprehesh tjeter a te mendosh ndryshe ne Shqiperine Komuniste? :frowning:


#48

Nuk merret vesh opozita ka ngatru zyren e ankimimeve krimeve dhe spiunimeve te qytetarit dixhital duke dergu Berishen qe te mprehi shpaten per situaten shapata qe u rri ke koka …Edi Rames dhe gjithe armiqeve te shqiptareve dhe qe Eskobar se ka te gjate !


#49

Ti dmth nuk e ben dot dallimin midis liderit tone dhe liderave te BE, vendit tone dhe vendeve te BE?
Ai shume mire mund te fliste per vendin e tij, per bashkjetesen fetare te nje vendi ne te vertet, per bullshitin e zakonshem dmth. Por nuk kish perse sulmonte dike qe mund te influenconte te ardhmen e bashkpmbasve te tij. Kete lloj gjuhe se kemi degjuar as kundra Sales akoma. Ndonje rrafje shpatlle tek tuk, e aq.


#50

e kuptoj kotriversialitetin e gjese ne lidhje me c’thua.
Ti flet per qendrim te llogaritur, te cilin edhe ate ta argumentova.

(ja dhe ketu lart:
kontroversialitetin)


#51

… U mundova. Hic nuk tregojne …

Your search - kotriversialitet - did not match any documents.

Suggestions:

Make sure all words are spelled correctly.
Try different keywords.
Try more general keywords.


#52

me cell, o njerez se late nam
Na:
kontroversialitetin
controversiality


#53

“NA” mos je vete …Moj po nuk e bona fare me lone nam. S’po e kuptojsha sinqerisht. Edhe keshtu te sakte s’jam shume i sigurte se e mor vesh . Mjauuuuu …

( spelling bee )
Judge : Your word is SPIDER.
Contestant ( kid) : Can you use it in a sentence ?
Judge : " A spider has eight eyes "
Kid : Spider > S-P-I-I-I-I-I-I-I-I-D-E-R.


#54

:clap: :grinning:
i hate cellphones qemolo


#55

rama eshte khar!


#56

Aaaaaaaa te lutem Zeqo! Ketu e prishe doren me kete skuthin! Kaq te thom une. Bej autokritike dhe hajde prape ne bllog.


#57

I love you Edi Rama! - me shkronja te medha se nuk na lejoka peshku te shkruajme te gjitha shkronjat e medha.


#58

Alt, nje heretik qe sillet verdalle ketu thote vazhdimisht se ne kete lloj temash me politike dyfelore, as qe mud te flitet per te verteten (vetem mund te genjehet duke fol per te verteten), ndersa inkuizitoriMoth thote se ndalohet te flitet per te verteten ne kesi temash, denimi eshte me autodafe.

Te flitet per te Verteten, duhet me pare te permbushen disa kushte.


#59

After just 1 week :joy:


#60

:smile: Eeeeehhh mor Stalker

According to the Huffington Post, Hillary Clinton has a 98.2 percent chance of becoming the nation’s next president. The HuffPost forecast model shows that she will likely receive 323 electoral votes and Trump will only garner 215. Major battleground states that include North Carolina, Florida, and Nevada have shown support for Clinton. She is also expected to lead in states like Pennsylvania, Michigan, and Wisconsin.