Ikën Llalla, betohet Marku dhe ndodhi të tjera në kuvend


#41

Tare: Ju keni qëlluar drejt kryeministrit me këpucë?

Kryemadhi: Çfarë rëndësie ka kjo? Ai ka qëlluar shqiptarët. Është një gjest dinjitoz që Edi Rama i ka kthyer fëmijët shqiptarë në spaçator dhe shpërndarës të drogës në gjithë shkollat e mesme. Është një gjest dinjitoz që Edi Rama e ka kthyer shoqërinë shqiptare në shoqërinë e drogës.

Po zaptojnë rrugët e Londrës shqiptarët, rrugët e Holandës, rrugët e Italisë sepse modeli i tyre më i mirë është drogaxhi.

Çipa: Nuk është e hijshme për një kryetare partie.

Kryemadhi: Po të jetë kryetar partie kemi Edi Ramën që del lakuriq dhe quhet modern. :crazy_face::joy::stuck_out_tongue_winking_eye:


#42

Komandantin e terhoqi zvarre kaptinmodhi, i morri celsat e makines dhe e coji ne Qeli para ca vitesh
Dhemb Burgu vella Dhemb, kot thone qe Burgu per burrat eshte.

Kaptimodhja kishte harruar ene me qit Cizme si duhet, ndonese ka qene sekretare e Rinise
socialiste… Tosi thoshte qe Mona harronte ene Breket tek makina e tij…

Me vjell mo me Vjell kur shpresa e Pedit rrjedh nga Mona

Ec Shperndahuni tani se nuk e qeth njeri per Monen e Kaptinmodhin, Saliu ka shkuar per lesh…Gezuar Festat e Fundvitit, populli eshte i zone me festat.


#43

:stuck_out_tongue_winking_eye: “fajin” per kete e kane Arta Marku (biblotekarja jo e perkohshme) dhe Moniqua. I shkreti ‘Ilir’ c’paska heq!


#44

Na jep o Zot ymer, ta arrijm edhe diten kur te bohet Monika kryeministresh


#45

Sot, Laja u betua si kryeprokurore e Shqipërise. Të presim se çfarë do të gjejë ke "Kulla Barit!


#46

Trondit Kryemadhi: Zbulon punonjësit e Ramës për trupin diplomatik

"Kryeministri Rama ka ngritur një staf në kryeministri, i cili merret me manipulimin e opinionit publik, përfshi këtu edhe trupin diplomatik. Nga 128 punonjës në kryeministri, kur Berisha la detyrën, sot janë 1200 punonjës pjesë e stafit të Kryeministrisë, tha Kryemadhi.

Po hetojmë, tha kreyetarja e LSI-se,Kryemadhi, duke shtuar se Rama është mjeshtër i manipulimit. Komuniteti ndërkombëtar është një nga faktorët më të manipuluara nga strukturat e shtetit". Kështu ndodhi edhe me çështjen e drogës", tha Kryemadhi.


#47

Faqet e para te gazetave…


#48

akoma djemte e Arta dades e kane ket gazete mo …


#49

e paske braktisur tashme babin/saliun, je bere mish e thua me LSI-ne e ILirit te Monikes


#50

Po ju citoni Fahri Balliun e Zerit te popullit e 55 e Nipcen e Hysniut mer Kamunista… ju ra nuri juve prej horrave te Dades. Po ju keni Zenin e Kumandarit kryehorrin e Shqiperise e po boni koalicion me kryeBaxhellen e Kaptinmodhit…e ju prish mideja juve nga Mero Baze e Muc nano apo qofte klyshat e e Dades.
Poshte e me poshte kum per tju pa ene 30 vjet… me Comt du tju shof te konkuroni per elektorat ymer ymer…
Kape i cik si ja kan vu karafilin sekretarit te partise te 8 nandor 1968 tek foto…pushtuesit te kauzes se djathte ne shqypni


#51

Ish-ministri: Në burg kushdo që i dha urdhër Gardës të bllokonte Berishën!

“Ai që u ka dhënë urdhër atyre gardistëve për t’i ndërprerë fjalën një deputeti…Kryetari i Parlamentit që është autoriteti në Parlament, është njeriu që të jep fjalën, dhe pas kësaj çohet Garda e Republikës dhe ndërpret deputetin të flasë, ky është puç. Është shkelje e hapur, është dhunë e pastër e fjalës së lirë. Ai që e ka dhënë këtë urdhër, në qoftë se kjo prokurore e re do që të ketë ndonjë pikë, ta arrestojë sot. Futen sonte në burg të gjithë siç janë aty në rresht dhe e nxjerrin vet ata se kush e ka dhënë urdhrin. Duhet sonte”, deklaroi Manjani në “Opinion”.


#52

https://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Falbaniareports.com%2Fcfare-po-ndodh-monika-kryemadhi-kerkon-shkarkimin-e-presidentit-ilir-meta%2F&h=ATMBbnY-9tEFEkBA6wuMQ2Ulc7euZ34ZR2chRM-1OUqIgXg-svlJ4TYzeJVw7Eo210vd8fu25_8uhjLGK0UB9D2Nj3AI65M3pFy8uoN6izc2a5t1-9NI2zBd00jGwsa6KsIovkohZjxjvJxdBQM1bnxLO-eOLrTOgbgeNrIm8lGuBqV7XQTgsQ0TTCfYPpX9IBhlEnZzmjtXo25ZB3QNkYmyNfC-iOeuwg9rwRgQeJw7cZHXwxAKlJuJ8k9X4yO4LpWhwRE9WTfklLHL_8jsk8gtFFdPmA


#53

Ka lezet. Do ishte dite e merzitshme sot pas asaj ndeshjeje spektakolare dje, po ja qe mendon Perendia dhe per ne.

Si shpjegohet qe njerezit ne Shqiperi s’jane koherente kur flasin? Po lexoja ca transkripte emisionesh, dhe s’me besohej qe keta njerez, profesioni i perditshem i te cileve eshte te dalin ne TV dhe te bejne muhabet, nuk lidhnin dot 2 fjali te njepasnjeshme dhe inteligjenca jashte mase shume poshte. Arsimi i ulet, hashashi sheshit, ajri i ndotur ju krijon mase ne tru, apo ndonje gje tjeter?


#54

Zonja e Pare leshon (dhuron, TM skueri) kepucet e saj Louboutin qe i bejne pis pantallonat Yamamoto kryeministrit. Populli, teksa pret te vije uji, shikon ne televizor dhe gajaset dhe ben tifozllek teksa ngrihet te hedhe dhe nje batanije tjeter mbi supe se s’ka para per te blere bombul me gaz. Albanie.


#55

prit kur ti gjuj me pjese vithesh, apo mollzash, apo me silikonin e gjoksit se i ka me teprice.


#56

hahahahahahahhahah, ai ne 21 Janar dhe urdher per te vrare dhe nuk i ka hyre akoma ndonje gjemb ne sume. Perpara se te kerkosh per te tjeret kerkoi llogari njehere babes.


#57

Pjero me keqardhje sipas informatave te pecogrossove brenda partise dhe disa figurave prane diplomacive te huaja te njoftoj qe LSI ka marre fund si faktor politik, ndoshta gjeja me e mire qe ka bere Rame me zgjedhjet e fundit eshte qe shkaterroi LSI , si dhe percau partine demokratike duke larguar figurat kyce drejtuese duke mbetur sot e kesaj dite peng e Sali Berishes dhe Hollandezit fluturues. Kam muaj qe ndjek me vemendje cdo artikull ku del Mona jote e dashur apo cdo perfaqesues i LSI dhe pergjigjiet dhe komentet e njerezve te thjeshte dhe jo te manikinave konviktore qe genjehen me sufllaqe e 1 pale xhinse eshte unanime, lexim te kendshem i ke ne shqip
mona1

mona2

mona3


#58

Sa koment i shemtuar ky i yti gjemb , sarkazem e dobet , shyqyr qe griset bythen ju neper bote shifni estrade me hallet e miletit knej


#59

Lanet ngjalat!


#60

paska fillu disidenca atje, duke lexu robt komentet e te djathteve

po kalbet sistemi nga brenda :))

e kur kalbet sistemi e ha gjithmone Ruci i pari :))