Ilir Meta bëhet President


#244

midhje luti?


#245

Cfare lidhje ka kjo me Meten? Po i bie nga Kina po thua qe Meta s’ka masturbuar aq sa duhet kur ka qene adoleshent?

Eshte nje teme qe quhet “Diskutim i lire”.


#246

Kjo ishte protesta ime tip alideja. Ti po reago si me qen policia shtetit!


#247

Edhe mund te jem. Por ti ki kujdes gjithsesi!


#248

Kshu jam i kujdesshem. E shfletoj vetem pasi kalojme vijen ajrore.


#249

Kur paska deke dulla baba I ka rene me shpulle , kjo e kualifikon baba liken si dissident.
ne zbor e kane pas bere kumandar toge , kjo e kualifikon per kryekumandar te forcave te armatosura.
si tha dikur tano banushi rahmet paste , : grun ta gjeta , femijet ti gjeta ik mor vlla ca do ma shume ti.: :grinning:
mesojuni qe syfetne I cili ne baze te kushtetutes perfaqeson unitetin e popullit shqiptar ta shiqoni pa iu perziere plackat e barkut e you’ll be all right.5 vjet kalojne shume shpejt sidomos kur plakesh…


#250

…pastaj, ata dilnin te lumtur. te rinj, me pak te rinj, te moshuar por dhe pleq. dilnin nga dera nji shpie te lige.
I pa nje plake tek dilnin te lumtur e i pyeti
-cfare japin aty biro?
karamele none, karamele. ja boni njoni shoqeruar me nje buzqeshje tinzare
e iku nona por tek dera i dul nji arap i zi dhe e pyti
-po ti mi non car do k’tu, ti s’ ke as dhom
-e di nona biro por e ma n’goj nona


#251

#252

#253

Si te dobesohesh? Cfare dietash duhen bere?
3 Mars 2010 - 23:09
Na jepni ndonje djete, ose metoda per dobesim. Po te keni qene vete te shendoshe, ca metodash keni perdor ju, sa kile keni rene, e per sa kohe jeni dobesuar.


#254

e pandehura - ai eshte 18,7 i gjate e leviz
great stuff