Ilir Meta bëhet President


#104

ca ka bere ky ilir meta qe e shani kaq shume? ai eshte bos.


#105

Paska edhe me keq opsioni Meta president.


#106

Eshte per te qare, perseri, kur lexon komentet e ushtareve te llogoreve. Nuk i behet njeriu vone se cfare eshte me mire per vendin dhe popullin ne pergjithesi. Vazhdojne me mesimet e PPSH: Partia mbi te gjitha. Ferkojne duart, kercasin dhembet, kalojne ne orgazma seksuale. Iku Partia XX, kaq e pati.

Megjithate, sic na thane udheheqesit, keshtu e ka jeta*

*jeta e te tjereve eshte e lire.


#107

Akoma ca tipa besojne te vetingu. Hahahhahaha

Ps: uljani zerin se eshte 18+


#108

Zyrtare:
Ilir Meta zgjidhet president i Shqiperise me 87 vota pro dhe 2 kunder.


#109

Mos hiqni kurre dore nga endrrat,se asnjehere nuk dihet cfare mund t’ju rezervohet.Endrra me e madhe e Presidentit te ardhshem paskish qene te behej pedagog,por jeta(me shume pune e perpjekje) i ofroi mundesine per ta tejkaluar endrren e tij.


#110

edhe kete nuk e paska votu gruja :))


#111

Aleko, te duket ty fantazi, se nuk mendon thelle. A e ke menduar se ku do shkojne gjith votat e PD, gjith ai elektorat (qe jane 20-25% te totalit). Keto (shumica) i shkojne partive te tjera te reja.


#112

Gjithsesi, nuk e kuptoj pse duhet te cuditemi apo merzitemi kaq shume. Ai ishte kryetar kuvendi, president s’ka aq peshe - vetem nese keshtu merr imunitet me shume. Sic tha dhe bredhi me siper, njerezit e votuan me me shume vota kur ishte i fresket nga 21 Janari, dhe mori nje post me te madh.


#113

87 vota pro …Tom Doshi e Ndocaj nuk u paraqiten, Hafizi e Blushi votuan kunder…91 vota te majta ne Parlament dhe thone qe Rama shkatroi Opoziten, jo mer jo Opoziten e shpartalloji Salih Qenefi me Hollandezin qe qesh.


#114

14 vjeç kryeminister. :smile: :smile:


Gjynof!
Jo ky jo ai jo ajo jo ne jo ju, po kshu ne pergjithesi dmth:
Gjynah!


#115

Goxhaj i bën thirrje Bashës t’a lejojë Ramën të shkojë i vetëm, të njihet Shqipëria si një republikë oligarkike kanabistani.

Zoti Lulzim Basha! Kur të arrihet pika e vlimit dorëzo mandatet e anëtarëve të KQZsë, deputeteve, këshilltarëve bashkiakë, kryebashkiakëve, nëpunësve të bashkive, dhe të çdo posti demokrat kudo ku ka mbet! Pastaj zyrtarisht Shqipëria është Parti-Shtet i PPSH (statusi ligjor i PS) e ku i vetmi ndryshim është që marksizmi është zëvendësuar me Sorosizmin,
Edhe atëhere në 1990 Ramizi deshi të shpikë si Opozitë: Bashkimet Profesionale të Kristaq Ramës, Organizatat e Grave të Valdete Salës, Bashkimit të Punës së Rinisë së Remzi Lanit dhe Fatmir Xhafës! Bashkitë do të ri jenë si Komitetet Ekzekutive!
Zoti Basha! Nga 6 Dhjetori 2014 deri ne 18 Shkurt 2017 bëre siç deshën Pollot, Bozdot, Kandillët, Tabakët, Bogdanët, Dumat, Salianjët, Aliajt, Lelat, dhe gjithë kolonarët e Soros në PD-së dhe nuk nxorre gjë në dritë! Në 18 Shkurt 2017 bëre siç kërkuam dhe deshëm ne antisorosianët që në 6 Dhjetor 2014… dhe u bëre realisht Kryetar i PDsë!


#116

Shpresoj qe nga vakumi i PD’se te dale nje opozite e forte, e ndershme, vizionare dhe e RE si ne moshe edhe ne ide qe pas 4 vitesh te marre drejtimin e vendit e te burgosi edhe ca te majte. He per he do kenaqemi me fundosjen e funderrines se dyte pas Nanos, Sali Qenefin!


#117
#118

Ata qe votojne per PD-ne o Pjer do te rrijne ne shtepi dhe nuk do te marrin pjese ne maskaraden e 18 qershorit.
Te isha si Basha e kisha regjistruar partine ne zgjedhje,sa per sy qe faqe,por nuk do te beja fare fushate.
Nuk mund te votojme nje opozite te emeruar dhe sponzorizuar nga Rama.


#119

Ti mendon se edhe nese do Te kemi qeveri teknike ata qe kane para e kane ndermend te blejne votat nuk do ta bejne kete gje?


#120

U kap keq Shqupi ksaj rradhe, shife Cadren nuk po pipti…ndenjen 63 dite ne cader qe te zgjidhnin Liken President …O Nene O nene. Hec se vazhdo telenovela turke se cdo boj Likja me Ramen qysh neser e per 8 vjetet e ardhshem. Salih qenefi e quan Liken te respektueshem Ristani me shoke tradhetor e te korruptuar…as ne nje cader spo merren mo vesh me njeri tjetrin


#121

Po çfar thua i dashur, po aq do PS sa ta regjistroje, pastaj le te boj akrobacina Sozia.
çfar shkruhet ne leter ngelet, pa çfar thuhet i merr era.


#122

Buongiorno Albania con byrek al dente
Con un ladro come presidente :grimacing:


#123

Te them te drejten nuk e di zonje.
Problemi eshte se droga eshte futur ne ADN e shqiptareve tashme.
Fakti eshte se keta qe i kemi ne krye i kemi zgjedhur vete.
Personalisht nuk mendoj se zgjidhet gje me qeveri teknike,por duhet nje dore e forte si Duarte ne Filipine qe te zgjidhe kete problem qe sa vjen e do te thellohet.
Por burra te tille nuk ka Shqiperia Keshtu qe do te vazhdojme me ri ciklimet Meta-Rama-Basha etj