Midis Amerikës dhe Gjermanisë gjërat po ndryshojnë, për keq

shba
merkel
paris
gjermani
trump

#42

jo jo eshte Der Spigeli :))


#43

Kjo eshte ceshtje ideologjike (bindjesh) dhe JO individesh (tekash). Prova : Ivanka u lodh për ta bindur të atin të mos dale nga Marreveshja Klimatike. Nje pjese tjeter e mirë e anturazhit të tij bejne të kunderten.
Vazhdimi sonte ne Ora 21 (ora Uropit)


#44

German newspaper Der Spiegel ran a similar story, claiming Trump was disinterested in what Gentiloni had to say. The evidence for that story, too, consisted of Landale’s one tweet

In other photos from the summit, Trump can indeed be seen wearing an earpiece in his right ear.


#45

Stalker, je duke gelltit nje ushqim te vjellur tashme. Ti nuk e ve re, e te befte mire, vetem se si tja bejme te tjeret i vjen per te vjelle kur shohim nje qe gelltit vjellurina. Aq me teper ndonje qe i ka ardhe per te vjelle nga ky lloj ushqimi edhe kur ishte i fresket.


#46

#47

nuk ka kanele te tjere ai yti TV,koken vetem tek cnn e mbajke ti gjemo


#48

Eshte bere CNN si Tema e Mero Bazes.
Tema 24/7 merret me familjen Berisha dhe CNN 24/7 merret me familjen Trump.
Dhe presim ne qe gazetaria shqiptare te ece.
Po si te ece?
Si CNN qe eshte kthyer ne nje megafon i prishur?
Ate po ben edhe Tema dhe tere gazetaria shqiptare.
Faleminderit CNN!


#49

Po ti CNN 24/7 shikon?Une thashe se e shikoje vetem kur ishe ne palester


#50

Kaposh kur vjen dita qe Zgjebaraket e Shqiperise, qe vete pjellin Gazete 55, Koha Jone e RD, studio e lire e arian canit… te quajne leter higjenike NY times dhe te kthejne hunden perpjete ndaj CNN, ka ardhur fundi i botes :skull_crossbones:


#51

Me zgjebarake,o Kapo, jane ata “shqiptare” qe jane rritur me buke me marmelate dhe kane gatuar ne banjo gjithe jeten,dhe sot jo vetem qe e hyjnizojne ate kohe, por bejne si qibare te medhenj.:grinning::grinning::grinning:
Pike e zeze cfare funderrinash mban kjo toke!
Amerikan nuk te ben pasaporta more mbetje…
Kokepalaret dhe dhembekrimburit, qe ne Amerike veshen xhinse dhe hengen banane per here te pare,na bejne leksion se si te rrisim femijet, se gjoja nuk po marrin vitaminat.
I papari mos pafte ka thene I pari…


#52

ti ke konflikt interesi sepse sipas dosjeve per ty thuhet se je i vetmi enverist qe bie ketu ne PPU njeheresh nga 4-5 artikuj te Mero gelbazes :sunglasses:


#53

Kete thone dosjet per mua o Grande Kaka.Ndihem i nderuar si VIP qe dosjet qenkan marre dhe me mua.Po konflikti i interesit ku ishte?


#54

Ou ty tkan perfshire ne dosje ? Pse kaq i privilgjum ti?
Po Qendreastaret ishin te gjithe me dosje, me Salih Qenef deri tek kryetari i Pedit Shkoder Cobaj e Prec Zogaj me kompani. sa e kan dash Enverin kta te Shqupit, pale Xelilin me pirro kondin, themeltaret si dhe Ramizin, komandantin legjendar.


#55

As une vete nuk e kuptoj pse ma kane bere kete nder,ndihem ne siklet,si per cdo gje te pamerituar.Po kur tjetri lind me kemishe,lind,ske ci ben.Vetem breket dhe pantallonat te mbeten pastaj per ti gjetur vete.


#56

Po mir me si te akuzojne ty per kamunist, Enveristat e Shqupit, kur kan pasur fatin me spiunu tek sigurimi njoni tjetrin, kan pasur fat ti analizonin urinen Hysniut, te themelohen as nga ramizi por nga Xhelil Djegsi e Pirro Djegsi, te themelohen tek shtepia e Josif Pashkos, te qeverisin me Manush Myftiun e Kastriot Islamin…ti i ke bo vet ndonji nga kto gjona, jo them una. Ene Ky Mero Gelbaza qe i referohen kta ka pas hyrje dalje tek Shpia e Qunit te Sheqeres si mik shtepie. Si mer cdo gjo qe prek doktor mortja kthehet ne Gelbaze…gjynof per Shqiptaret qe spati fati salih qenefi tja anallizonte urinen ene enverit se do e kish bo me xhind…


#57

Une plasa per te bo nga ato gjojna,po kur vdiq Dulla isha 5 vjec,nuk mu dha rasti.Nuk eshte gjithmone me fat robi.Vetem fatos i Enverit arrita te behem,pastaj u nderpre karriera ime drejt komunizmit.


#58

Per ça po diskutojme sot


#59

Per ngrohjen globale dhe ftohjen bythale.


#60

Se keneta zoterie…


#61

apapapapapapapa America First!

Private sector job growth ‘rip-roaring’ in May: ADP

https://www.google.com/amp/www.latimes.com/business/la-fi-private-jobs-adp-20170601-story,amp.html