Midis Amerikës dhe Gjermanisë gjërat po ndryshojnë, për keq

shba
merkel
paris
gjermani
trump

#123

Sorosi po vuan shume ne amerike si bilioner, Edvini u shtyp si plesht ne takimin e Natjes, Shqiperia po futet ne zgjedhje me qeverine teknike e pa Edvinin KM, Amerika nuk e rru mo per ngohjen globale sepse eshte GREAT…kujdes ere sonte ne darke kur hani ushqim ne tavoline…se i ka terheq kontrollet federale nga ushqimet…mire hanim gjoja pa shije ne amerike ndryshe nga vende te botes se trete ku ushqimi ka shije…po tani as e kontrollojne mo si ne kohe te Obames…kur prap mrapa Niemces ishim.


#124

O na ka marre malli per te neruumin oIdrizo. :frowning:
Kto imituesit a-ha


#125

Faleminderit ene ty ene zotit Trump…apo Zotit Trump bashke me ty :hugging:


#126

Po s’ka faj i shkreti … ku durohen kalamajt


#127

Mduket se egsiston akoma ai opsioni per Kanada apo Mexike, nuk e di a e ma mend ate clownin, ka ça ferren, kta kot bejne sikur nuk ju pelqen ketu me Z. Trump president.


#128

Me nje fjale do ti heqi ministrat luli? Po pse nuk thu ti qe do vloje tregetia e hashashit dhe blerja e votes. Dezertimet e militanteve te PD-se i ke ne mase, hashashi e ka bo punen e vet. I bie qe PS-ja te morri nja 80 e kusur deputete.


#129

Jo nuk do ti heqe , pas zgjedhjeve nga Amerikanet do zbatohet pike per pike skenari Maqedonas qe nuk lejoi Gruevskin te formoje Qeverine duke i bere presion Partive qe te mos bejne Aleance pas zgjedhore me Ramen .
Faleminderit zoti Trump !


#130

Presidenti francez :

  • s’ka rinegocim të Marreveshjes. Harrojeni.
  • ftoj shkencetaret amerikane të émigrojne ne France

Make the planet great again


#131

Genjeshtra e rradhes…Sorrosi eshte biznes partner me familjen e Trumpit …sic jane ene Ruset e BlackStone company…sic jane ene Sauditet…

Nuk i rruhet Trumpit per Shqiptaret…po jeni katandis si mos me keq…po sme besove mu pyet Fiqon se e Trumpi ate mban afer … kur Trumpi degjon per Lulzim XHELAL Basha, Salih RAM Berisha……thote Dio Mio…cere jan kta Sunnit te Shpifur…

Meqe ra fjala, Lulthimi osht Sorroist e ka perfitu nga fondacioni Sorrosh…ka ardh ene tek evenimenti i Hillarise…po ju mendoni se po rreni ato 5 kokrra tek Qadra.
E kape josephinen sot …shume e forte…mbas Kavajes do humbni ene Shkodren…spo them qe smund te fitoni Permetin e ndonje fshat te Vlores.


#132

In inglish:


#133

Ja mblodhi Merkacroni Z. Trump kshu!?:joy::joy::joy::joy:


#134

:joy::joy::joy:
Vetem Partia e zoti Trap fitofte…e tja dhi i cik Macronit…pa brezat e rinj e planeti ne Gop te somes shkofte
:joy: :joy::joy:


#135

Ja per kete e kishim llafin , Kap trafikante droge , Anetare te Rilindjes ne Makinen e Kryetarit te Partise te Rilindjes . Ky eshte Minister kap edhe Drogaxhi edhe Rilindas :v:

http://www.lapsi.al/lajme/2017/06/01/foto-dy-trafikante-arrestohen-n-makin-n-e-kreut-t-ps-s-n-kavaj


#136

ai eshte ne delir, u zhduk per ca kohe pasi nuk i doli parashikimi i zgjedhjeve pa PD-ne, ne erdhi per ket temen qe e cilesoi me te madhen qe peshku ka hap ndonje here ne historine tij shume vjeçare.


#137

Ta them une tye… i ka spiunu Zeni, si i permrenshem ne pune Kokaine e Heroine, qysh ne kohe te Mirit te Xhikes… e me pas ne kohe te Aldo Bumcit…i di mire Kumandari kto pune :disappointed_relieved:


#138

Kemi Al Gorin qe kujdeset per ngrohjen


#139

Ore ti ke nje Moot te modh…po sa a kuptosh ti…le te themi qe ti dhe shokte e tu TE PAKTEN KENI ZOTIN TRUMP…si shume te rendesishme qe jeni ne kontinentin e ri.


#140

Kjo eshte policia qe duam✌️


#141

Bravo Trumpi, e coi Ameriken edhe 100 vjet perpara te tjereve!


#142

100 vjet perpara duke i hequr paret NASA’s