Obama denoncon Rusinë. Rusët: Do reagojmë


#62


#63

rritu,banu burre !


#64

mire i ka thene por njerzilliku nuk eshte gjuha me te cilen flitet me trump & co.


#65

O Qemolo (TM dikush).


#66

Kam degju se presidenti i ardhshem i shqiperise do jete femer, kam frige se mos na e kap from the pussy ky trump pisi. Me mire nano president sesa te na i heqi nderin kombit ky trampushi…


#67

Po Donald Lu kur e jep dorheqjen ???http://thehill.com/homenews/news/312965-report-trump-orders-ambassadors-to-leave-posts-by-inauguration#.WG8H7iDsTJE.twitter


#68

DONALD TRUMP…having a good relationship with Russia is a good thing, not a bad thing. Only “stupid” people, or fools, would think that it is bad! We have enough problems around the world without yet another one.
When I am President, Russia will respect us far more than they do now and both countries will, perhaps, work together to solve some of the many great and pressing problems and issues of the WORLD!


#69

Agree…:slight_smile::slight_smile:


#70

Xhajënts out!

Arome Superbolli eeejjj


#71

erdhi fiqo, erdhi! prape me seattle do kerleshemi. Dhe serish fitonjes do ngadhnjehemi


#72

edhe kete vit e fiton New York-u…


#73

Donald, pasket qene te forte ju te Florida.


#74

Trampi duhet te marret seriozish vetem kur te fuse hilarien ne burgj, perndryshe dhe ky llapaqen ka me dal.
Do degjenerizohet ene ky to dal ne foto me edwin babuin ramen.


#75

Dita dites me perforcohet ideja se libtardet jane rreziku me i madh per Evropen, SHBA-te dhe shoqerite perendimore.


#76


#77

Sa mbrapa ju ne FL Donald. Ende me Windows 95!


#78

Disa po e marrin kete ceshtje me shume sportivitet.

P.S
Po NBA-ne kush e merr kete vit?


#79

Bore ne tirane…


#80

Donald Trump …j´a ka hap “” varrin “” Sorrosit …dhe biznesi Obama +Sorros +Rama per 3000 muxhahedinet do zbardhet se shpejti… http://www.360grade.al/rajon-bote/item/43589-trump-sulmon-hapur-george-soros-gati-ta-shpall-rrezik-per-sigurine-kombetare


#81

i vetmi president ne historin e amerikes qe boni pa pushim lufte gjat gjith periudhes. 8 Vjet!

ik, ik sa me shpejt.bastard.